Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

isallah bu arada tebrik ederim allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin isallah darısı tüm cocuk bekleyenlerin başına aminnnnn:):KK66:
adet oldumya dun gece sabaha kdar kahve lekelenme oldu dedim bi umut yerleşme kanamasindir sabah tam adet oldum off niye olmuyor ya bu 5 ay denemesi olmuyor ne yapsam olmuyor diger aya kadar beklemek istemiyorum bi ay daha bekleyip umutlanip sonra hayal kırıklığı yaşamak istemiyormm

Canim dun aksam yaptim, negatifdi,bide sabah yapim dedim sabah daha net olurya, ama yine negatif , henuz cok erken :KK66: benim bat yarin.
Cok tesekkurler cnm , benimde bat yarin yada pazartesi sabah yine yaptim bende yine negatif. :)) yok yok benden bişi çikmaz sanki bu ay bana oyle geliyoreee:KK66:

Mrblar... 3Nisan da eşimle çalışmalara başladık 12Nisan da adet olmam gerekiyordu 11Nisan gecesi bi iki damla kanamam oldu Nisan 12 ve 13 çok az olarak devam etti fakat normal adet gibi yoğun ve pıhtılı değildi açık renkti 2.gunun akşamı bitti ve o gece sadece afedersiniz peçeteyle silince sadece People pembe lekeler geldi acaba yerleşme kanaması yaşamış olabilirmıyım 2 gündür halsizlik uyku hali var, bugünde bel ağrım ve beyaza yakın krem rengi gibi akıntım basladı

Cok tesekkurler cnm , benimde bat yarin yada pazartesi sabah yine yaptim bende yine negatif. :)) yok yok benden bişi çikmaz sanki bu ay bana oyle geliyoreee:KK66:
Canim valla henüz görünmüyor olabilir :KK66: bekle bakalim daha olmazsan yapabilirsin bikac gune yine, bu arada bu sabah yaptığım test bir sure sonra pozitif olmus, yani ovulasyondan 13 gun sonra silik çizgi görülebilir diyebiliriz galiba :KK66:
Yumurtlama tarihini biliomuydun belki gec yumurtlamissindir.

Canim valla henüz görünmüyor olabilir :KK66: bekle bakalim daha olmazsan yapabilirsin bikac gune yine, bu arada bu sabah yaptığım test bir sure sonra pozitif olmus, yani ovulasyondan 13 gun sonra silik çizgi görülebilir diyebiliriz galiba :KK66:
Yumurtlama tarihini biliomuydun belki gec yumurtlamissindir.
cnm ovul testi ile 2 nisan pik yapmıştı ve gecesi ilişki oldu.. yani bu durumda umutsuz vaka olursa sürpriz olsun :KK66: haber veririm cnm :KK66:

iyi akşamlar,ben de beklemedeyim.bat 22 nisan.9 gün önce aşılama yaptırdım.beyaz akıntılarım vardı ama progestanı fitil olarak kullandığımdan akıntının ondan kaynaklandığını düşündüm ve ilacı ağızdan almaya başladıktan sonra çok olmasa da gün içinde çamaşırda tortu bırakan akıntılarım olduğunu gördüm.21. gün progesteron değerim 60 çıktı.göğüs ağrısı sızısı vs. yok.bazen sıcak basması ve üşüme genelde ayak üşümesi var.karnımın alt tarafı şiş pantalonlar sıkıyor .sancılar ilk günler daha fazlaydı şimdi kasılma ve minik sızılar var ara sıra özellikle uzanırken. bugün dışarı çıktım çok çabuk yoruldum biryere uzanmak zorunda kaldım uzun süren bir sancı batma oldu.uzanarak tv seyrederken uykum geliyor.benimkileri psikolojik olarak hissediyorum gibi geliyor.düşünmek istemiyorum ama kendimi alamıyorum 6 gün nasıl geçecek bilemiyorum.

iyi akşamlar,ben de beklemedeyim.bat 22 nisan.9 gün önce aşılama yaptırdım.beyaz akıntılarım vardı ama progestanı fitil olarak kullandığımdan akıntının ondan kaynaklandığını düşündüm ve ilacı ağızdan almaya başladıktan sonra çok olmasa da gün içinde çamaşırda tortu bırakan akıntılarım olduğunu gördüm.21. gün progesteron değerim 60 çıktı.göğüs ağrısı sızısı vs. yok.bazen sıcak basması ve üşüme genelde ayak üşümesi var.karnımın alt tarafı şiş pantalonlar sıkıyor .sancılar ilk günler daha fazlaydı şimdi kasılma ve minik sızılar var ara sıra özellikle uzanırken. bugün dışarı çıktım çok çabuk yoruldum biryere uzanmak zorunda kaldım uzun süren bir sancı batma oldu.uzanarak tv seyrederken uykum geliyor.benimkileri psikolojik olarak hissediyorum gibi geliyor.düşünmek istemiyorum ama kendimi alamıyorum 6 gün nasıl geçecek bilemiyorum.
Hadi inşallah psikolojik değildir yaa :anneadayı::nazar:

Kizlar benim pembe akintim olmustu tabi hamile olacagim aklima bile gelmemisti.sonra wcde kucuk abdestimi yaparken canim aciodu.bi kac gun snra gecti.sonra onemsemedim test felan yaptim negatifti.reglim gecti ha bugun olurum ha yarin dedim ne midem bulaniodu ne basim donuyordu. snra bi dr a gittim 5 haftalik hamileymisim. Sok oldum.ve 2. Aydan sonra bidaha akintim olmadi.bitek doguma yakin bikac gun oldu.insllah Rabbim isteyen herkese nasip eder bu duyguyu.

kizlar meehaba benim her reglimden once goguslerim siserdi sertlesirdi bu aya hic bi belirti yok gogsumde bebek icin calismadayiz 20 gundur. su siralar sanci var ufak ufak batmalar var kasigimda anlayamadim

Kizlar 28 martta hsg cektirdim 2 hafta sonra iliskiye girmeye basladik suan adetime 5 gun var sag kasikda 10 gundur batmalarim var ama ters bi hareket yapincadaha cok hissediyorum akintimvar beyaz suan beklemedeyim ama size birsey sornak istiyorum afedersiniz beyaz putur putur akinti hamilelik belirtisimi yoksa suan vajinal enfeksiyon geciriyorum onla alakali mi

Kizlar 28 martta hsg cektirdim 2 hafta sonra iliskiye girmeye basladik suan adetime 5 gun var sag kasikda 10 gundur batmalarim var ama ters bi hareket yapincadaha cok hissediyorum akintimvar beyaz suan beklemedeyim ama size birsey sornak istiyorum afedersiniz beyaz putur putur akinti hamilelik belirtisimi yoksa suan vajinal enfeksiyon geciriyorum onla alakali mi

Mrblar... 3Nisan da eşimle çalışmalara başladık 12Nisan da adet olmam gerekiyordu 11Nisan gecesi bi iki damla kanamam oldu Nisan 12 ve 13 çok az olarak devam etti fakat normal adet gibi yoğun ve pıhtılı değildi açık renkti 2.gunun akşamı bitti ve o gece sadece afedersiniz peçeteyle silince sadece People pembe lekeler geldi acaba yerleşme kanaması yaşamış olabilirmıyım 2 gündür halsizlik uyku hali var, bugünde bel ağrım ve beyaza yakın krem rengi gibi akıntım basladı
Kızlar bana cvp veren yokmu

kasık batmaları hamilelik belirtisi olabiliyomus bende ayni sikayetten gittin gecen hafta gebelik olabilir ama adet gecikmesi olmadan net bilemeyiz dedi dr

3 nisanla 12 nisan arası 9 gün eğer sadece bu ay 3 nisanda denediyseniz ve kesin adet tarihin 12 nisansa tutması imkansız çünkü yumurtlama diye birşey var adet yumurtlama gününden yaklaşık 14 gün sonra gelir.ya 3 nisandan çok önce denendi 4 -5 gün öncesine kadar hamile kaldınız yada adet oldunuz

20martta denemiştik bide
:KK43:galiba adet oldun çünkü yerleşme kanaması yumurtlamadan 9-12-14.günlerde olur genellikle diye biliyorum ama 3 nisanda ilişki olduysa 12 nisana kadar 9 gün var ama diyosunuz ki 12 nisanda adet olmam gerekiyordu diyorsunuz.yumurtlama gününden eminmisiniz?eğer 3 nisanda yumurtlama olduysa kuvvetle muhtemel 17-18 nisanda da adet olunması lazım diye biliyorum

X