Hamileler idrarınızda tortu görmüşmüydünüz?

valla brc, idrardaki tortuyu görüyorum şu günlerde ben.
henüz bilemiyorum gebe olup olmadığımı.
şayet varsa bir melek içimde, zaten bangır bangır anlatıcam belirtilerimi :)
hatta ben kitap falan yazıcam galiba... :)))

ahahahaha

kızım eskiden millet tarlada döllendiriyormuş bebeği, tarlada doğuruyormu...
eskilere sorsan, nedir gebelik belirtisi diye, çatlaya çatlaya gülerler muhtemelen :)

gün takibi de yapmıyordurlar insanlar yoğunluktan. çapa sallaya sallaya... düşürmeden tutunduruyorlarmış bebeklerini.
onlar, karınları şişince anlıyorlardı muhtemelen hamile olduklarını :)

biz, çatlak kadınlarız, topumuz deliyiz valla :)

çişini yapıp, üstüne karbonat dökenler bile var :)
gülmiyim, ben de yapabilirim..

:roflol::roflol:haklısın kıss onlar hormonsuz yiyomuş herşeyii bebeleri oluyomuş onlarda yeter gari diyolardırr:bbo:
bizde burda umut besliyos yazılanlara.ama olsun kk çok süperr.
bebeleri olsa herkesin dee daha bi sevimli olsa burası:lepi:

amin şekerim, allah hepimize versin inşallah meleklerimizi..
göbişlerden önümüzü ggöremeyelim.. koca koca olsunlar.... içleri dolu dolu sağlıklı olsun..
amiinnnn

nekadar pisiz ya idrarımızı koklayıp içinde tortular varmı diye bakıyoruz biz kafayı yedik anladım ben artık

4+2 daha yenı öğrendım .. belirtilerim : gögüslerimde aşırı hassasıyet ksol kasıgımda sızı şeklinde ağrı tatlı krızıne girmedım halada canım istemıyor ateşim düşmedi bunlar cnm ..

canım bende hamile olduğumu yeni öğrendim..kan testi yanında idrar testi de yaptrırdım daha önce farketmemiştim ama gerçekten kapta beyaz minicik kağıt parçaları gibi tortular vardı hatta şim içine bişimi düşürdün dedi bana :)) ama hamileymişimmm ..ve ben hamile olduğumu 10.günde öğrenebildim.. 4. günde kan testim negatif verdi..inşallahh sende hamilesindirrrr

arkadaşlar umutlarınızı kırmak istemem ama benimde 2 ay arka arkaya idrarımda tortu beyaz şeyler vardı ama ikisindede adet oldum oyüzden fazla umutlanmayın derim.allah kimseyi evlatsız bırakmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…