Hamileler Bakmasin

kafamçokkarıştıallah müstahakını versin kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı:1shok:

hiyyyyyyyyyyyy o ne ya ödüm koptu ya kafamçokkarıştı:roflol::roflol: özellikle 17 yaşındaki kızım bi çığlık attı :sm_cool: evdeki uyuyanlarıda uyandırdı ama çok güzeldi :jeyyar:

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı o da neydi öyle,korktum yaaaakafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı,Nerden buldunuz bu görüntüyü yaaa:eek:klava:

ayyyy ALLAH seni ne yapmasın yüreğim ağzıma geldikaydirigubbakcemile 7 yaşındaki kızım yanımadaydı yineki o görmedi artık ben bu gece çocukların üzerini dahi örtmeye odalarına tek gidemem :çok üzgünüm:alacağın olsun arkadaş senin kötükedihüsovalla çok korktum birden üstüme geliyor sandım:roflol: bismillahirrahmanirrahim:Saruboceq:

her b..ya maydanoz olursam böyle olur dün de yılbaşı şarkısının tersten okunuşunu dinliyordum ordaki adam bağırınca ödüm şeyime karışmıştı ama yine akıllanmadım gerçi böyle birşey çıkacağını nerden bileyim öldüm korkudan ya yine başladım okuyup üflemeye

Bundanmı korktunuz kızlar yaa ilahiii bende bişii var sanmıştım nasıl yaptılarsa o bi müddet sonra çıkmasını güzel olmuş bea..:KK9::KK9::KK9:

X