Hamile olmaktan korkuyorum..Hamile miyim?

xChoco

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2010
4
0
Mrb. Ben yaklaşık 6 ay yasmin kullandım adet düzensizliğimden dolayı.Daha sonra yasmini bıraktım ve üzerinden 1 ay geçti. Adet olmam gereken zaman 2 nisandı ve ben regl olmadım. Her yemek sonrası midem bulanıyor. Çok fazla su içiyorum ve doğal olarak sürekli tuvalete çıkıyorum. Henüz testte yapmadım gidip almaya utanıyorum çünkü ben henüz 17 yaşındayım Lütfen bir akıl verin bana.. acaba hamile miyimdir? senağlama

Yalnız bir şeyi açıklamamışsın,cinsel birliktelik yaşadın mı?

Nerdeyse 2 ay gecikmiş adetin, hamile olabilirsin bu durumda, bence hemen eczaneden bi test alıp yap, evlimisin bekar mısın diye soracak halleri yok ya güzelim :teselli: belli ki bi hata yapmışsın ama umarım hamile değilsindir ve daha da zor durumlara düşmezsin...

Esrant evet.

Bayankarasu, haklısın sanırım. başka türlü anlayamıyacağım. teşekkürler

Ah be kızım ya acelen neydi..
Bari zaman geçmeden al bir test de sonra ne düşünüyorsan onu uygula..
Kolay gelsin.

Esrant evet.

Bayankarasu, haklısın sanırım. başka türlü anlayamıyacağım. teşekkürler

Hakkında hayırlısı canım :Saruboceq:, inşallah sonuç korktuğun gibi değildir ama yine de bu korku bi ders olsun sana, zamansız işler yapma bidaha lütfen, senin iyiliğin için söylüyorum :teselli:

Hakkında hayırlısı canım :Saruboceq:, inşallah sonuç korktuğun gibi değildir ama yine de bu korku bi ders olsun sana, zamansız işler yapma bidaha lütfen, senin iyiliğin için söylüyorum :teselli:

Çok teşekkürler ablacım. Umarım korktuğum gibi değildir. Son bir şey daha soracağım. Acaba ben gidip eczaneye ne diyeceğim ya nasıl isteyeceğim onu? gidip rezil olmaktan çok korkuyorum hiçbir şeyde bilmiyorum senağlama

Sorgulamak bana düşmez tabii ki,senin hayatın..
istediğin gibi yaşa..

Tanıdık olmayan, yol üstü bi eczaneye gir, gebelik testi istiyorum de, kimse sana evli misin bekar mısın diye sormaz zaten merak etme...

canm bir an önce testini yap içini rahatlat.
hamilelik korkusundanda regl olamıyor olabilirsin.
eğer hamileysende (inşallah değilsindir) yasal süre geçiyor. birde aldıramazsan 17 yaşında anne olmak zorunda kalırsın.
eczaneden gebelik testi alırken kendinden emin 1 tawır takın. öyle korka korka alırsan seni sorgulamak isterler. birde 17 yaşında olduğunu söylersen erkek arkadaşını ihbar etmiş olursun. anlıyormusun? 17 yaşında bir kızla ilişki suç çünkü.
herneyse seni kimse yargılayamaz. bundan ancak sen sorumlusun ama şunu söylemek isterim. lütfen condom kullanın. lütfen bu yöntemle korun güzelim. birçok hastalığın istenmeyen gebeliğin herşeyin tedbirini almış olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…