Hamile olduğumu söylemek için sevgilimin bekar evine habersiz gittim masanın üzerinde çeşit çeşit peruklar vardı. Aklıma gelenler doğru olabilirmi?

İşinize karışmak gibi olmasın da zaten iki çocuğunuz vardı, neden bi daha yaptınız ki?

Internetten tanismis olmayi isterdim bidaha görmek zorunda kalmamak adina fakat ayni kücük sehirde oturuyoruz.

Tekbasina dogurup bakmayi düsündüm. Ama cocuga ne babasiz bir hayat sunmak istiyorum neden hazirda var olan 2 cocugumun yamacina böyle bir sapigi koymak istiyorum.

Aldirmaktan baska bir carem yok hernekadar daha simdiden onunla bag kurmusta olsam cok üzgünüm

Aldıracakmışsınız. Umarım söylememişsinizdir. Bilmese daha iyi.
Bu olaylari ögrenmeden önce söylemistim maalesef. Ama neyseki bakamam aldiralim dedi. Bende ok ama bende artik seni istemiyorum diye ayrildim..

Zaten bu peruk olayinida ogün görmüs ama bebege üzülmekten kafayi oraya yoramamistim. Yeni dank etti

İhtimaller
1-sapkın fantezileri var onun için kullanıyorlar
2- internette “only fans” gibi hesaplarda kadın kılığına giriyorlar
3- kadın kılığında sapkın dayıları(!) dolandırıyorlar

Çok acı yaaa...Bu kadar kişi çocuk sahibi olmaya çalışırken siz sevgilinizden kaza ile hamile kalıyorsunuz ve bunu söylemek için gittiğinizde perukları görüyorsunuz ve buna kafayı takıyorsunuz...Bence bir can gidecek,buna üzülün siz.

Kürtaj olacaksınız ama derdiniz evde gördüğünüz peruklar mi? Sevgiliniz bakamam aldıralım demiş, derdiniz peruklar mi? Sevgiliniz evde yoksa ne işiniz var lan kili beraber yaşadığı evde?
Evliliğinde cinsel hayatı kötü olan tek siz değilsinizdir herhalde. Boşandınz kaç yıl geçti ama saçma sapan şeyler yaşamaya devam ediyorsunuz. 2 çocuklu bir kadınsınız korunma nedir bilmeniz lazım ama peruklar önemli.

Yazdiklarimi okursaniz eger bir haftadir ceset gibi gezdigimi okursunuz. Bir hafta aglamaktan gözlerim sis gezdim konu komsu abla sana noldu diye sormaya basladi. 2-3 gündür sakinlestirici aldigimdan beri kendime geliyorum ve 1 hafta sonra peruk konusu aklima geldi.

Benim icim yanmiyormu saniyorsunuz. Hertürlü ihtimali düsündüm. Tekbasina dogurup büyütmeye kadar. Bütün careler yetersiz kaliyor...

Gündüz işlerinden az para kazanıyorlarsa belki ek mesaiye gidiyorlardır

Benim evliligimde ayrica cinsel hayatim kötü degildi.. yillarca bana dokunmayan hatta öpmeye yeltendigimde kendini geri ceken bir kocam vardi hanimefendi. Sebebi ne olursa olsun mutsuz olan her kadinin bosanma hakki vardir ama bunu kimsenin yüzüne vurma hakkina sahip degilsiniz

Ben neden boşandınız mı dedim?
O bahsettiğiniz yılların acısını önünü arkasını düşünmeden yaşamaya çalışıyor gibi duruyorsunuz açtığınız konulara bakınca.
Bunu da bosandım diye istediğimi yaşayamayacak mıyım şeklinde anlayacaksınız ama ben anlatmaya uğraşmayacağım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…