Hamile olduğumu söylemek için sevgilimin bekar evine habersiz gittim masanın üzerinde çeşit çeşit peruklar vardı. Aklıma gelenler doğru olabilirmi?

Konu fake mi bilemedim değişik bir tarzı var hamile kaldığınız sevgilinizin bence çocuk bakmak baba olmak onu pek açmayacak.

adam çocuk istemiyormuş siz peruklara mı takıldınız gerçekten? ve siz şuan hamilesiniz üstelik!?!?

Amcasıoğlu, erkek kardeşi ve kendisi evde kalıyorlar. Yanlarında çalışan bir çocuk daha kalıyormuş onlarda.

O an sevgilim evde yoktu. Aklıma önce kötü seyler gelmedi. Gülerek siz burda ne yaşıyorsunuz bu peruklar ne dedim. Çocuk defalarca aciklama geregi duydu abla gecen bana zorla peruk giydirdiler bende intikam almak icin bunlari kuaförden aldim ama giydiremedim dedi. Düsününce aciklama çok sacma geldi. Neden cok cesit? Perun almanyada öyle cok ucuz birsey degil. Ayrica gönüllü takmayacaklarini bilmiyormuydu?

Sonra dediki bende intikam almak icin gecen birisinin üzerine duşta gizlice girip soğuk su döktüm. Dedim sizin evinizde killt diye birsey yokmu? Dediki ben acabiliyorum kilidi.

Benmi yanlis düsünüyorum??

Abi bu ne film sahnesi falan mi?

Konu fake olmak için bile aşırı saçma.

Amcasıoğlu, erkek kardeşi ve kendisi evde kalıyorlar. Yanlarında çalışan bir çocuk daha kalıyormuş onlarda.

O an sevgilim evde yoktu. Aklıma önce kötü seyler gelmedi. Gülerek siz burda ne yaşıyorsunuz bu peruklar ne dedim. Çocuk defalarca aciklama geregi duydu abla gecen bana zorla peruk giydirdiler bende intikam almak icin bunlari kuaförden aldim ama giydiremedim dedi. Düsününce aciklama çok sacma geldi. Neden cok cesit? Perun almanyada öyle cok ucuz birsey degil. Ayrica gönüllü takmayacaklarini bilmiyormuydu?

Sonra dediki bende intikam almak icin gecen birisinin üzerine duşta gizlice girip soğuk su döktüm. Dedim sizin evinizde killt diye birsey yokmu? Dediki ben acabiliyorum kilidi.

Sevgilinizden hamile olmanız sizin için problem değil mi gerçek!!?🙄🙄 Allah'ımm kınamıyorum asla. Gerçekten üzüldüm

Ne demek problem degil? Bir haftadir ceset gibi dolasiyorum ben ortalikta
Konuyu detaylı bilmiyorum, siz çocuğu istiyor musunuz, evlenmezseniz tek başınıza bakacak mısınız, kaç yaşına bu adamlar, üzgünüm ama ben sevgilinizin masum olduğunu düşünmüyorum
Kimdir bu adam kaç yaşında internetten mi tanıştınız?

Hamileliğini devam ettirmek istediğinden emin misin ?

X