hamile olamam değil mi??

zynbche

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2011
646
6
kızlar adetim 4 gün gecikti ama beni asıl endişendiren bir hafta öncesinden başlayan sancılarımın bir türlü başlamaması....
ama olamam gibi geliyor, yarında kavitasyonum var ama gitsem mi bilmiyorum ki bi yardım edinn...:44::44::44::44:

canım bunu en iyi kanda test yaptırarak öğrenebilirsin. Kesin sonuç almadan da riske atma derim.

canım bende senin gibi oldum sonrada düşük yaptım ..

niye olamayasınki.. :) eğer cinsel aktiviten varsa ve adetin geciktiyse tabiiki olabilirsin. korunurken hamile kalan çooook ... test yaptır, Allah gonlune gore versin !!

acaba eczaneden alıp yapsam olur mu ki ya??
ben yeni evliyimde hiç test yapmmadım.
eczaneden alırken utanırım yaa... bide ne kadar oluyo bu testler???

eczaneden aldıqın bi işe yaramıo canım sen kan testi yaptr belkı kansızlık wardır ihmal etme

canım eczaneden test al o zaman arkadaşların da dediği gibi.ben neredeyse her ay alıyorum utanacak ne var ki.gerçi benim test sonucum hep hüsran ama neyse.bence stres yapacağına test al derim.

canım eczaneden test al o zaman arkadaşların da dediği gibi.ben neredeyse her ay alıyorum utanacak ne var ki.gerçi benim test sonucum hep hüsran ama neyse.bence stres yapacağına test al derim.

test almaya çok çekindim yaa, kavitasyonada gitmedim artık napiim... bikaç gün daha bekleyeceğim...

millet hamile kalmak için uğraşıyo kimiside hamilemiyim acaba diye korkuyo
dünya hali işte Allah ım herkese hayırlısını versin

Eczaneden test istemek çekinilecek bir durm değilki.Yüzüne bile bakmıyorlar parayı ödeyip çıkıyorsun 3-5 tl zaten.Basit bir aparat.Gidip eczaneden almak testi yapmak 5 dk nı bile almaz.En azından kafanda soru işareti kalmaz....

test alıp yaptım, biraz utandım ama alışmam gerek

negatif çıktı test istememe rağmen negatif çıkıncada üzüldüm yinede...
ama halada regl olmadım şaştım ben bu işe :44::44:

bende akşam yapacam test gerçi hastalanmama bir iki gün var ama olsun merak ediyom ben o kadar bekleyemem eşim işten gelirken alacak cabuk gelsede yapsam inşallah herkezin olur ya rabbim:18::18::18::18::18:

test alıp yaptım, biraz utandım ama alışmam gerek

negatif çıktı test istememe rağmen negatif çıkıncada üzüldüm yinede...
ama halada regl olmadım şaştım ben bu işe :44::44:
doktora qit belki kansızlık olabilir doktr sana farlutel adında bı ılac verıcek büyük ihtimal ilaç bıtımınde hemen regl oluosun :)

erken hamilelik belirtilerinde adet sancısıda vardır. çogu kadın adet olucamda olamıyorum gibi tarif eder bu sancıyı hamile olabilirsin. idrar testinde ilerleyen haftalarda çıkar bence kan testi yaptır en yakın hastanede
Allah gönlüne göre versin

12 gün oldu ve acaba stres yaptıkça iyicemi gecikiyor diyorum. 2 kere idrar testi yaptım negatif çıkıyoo hafif sancı gibi bişey var ama psikolojikde olabilir :44: off aklım çok karıştı yarın okuldan önce bi sağlık ocağına gidip kan tahlili yaptırayım artık :/ sağlık ocaklarında oluyor değil mi???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…