Hamile olabilirmiyim

sekermasal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2014
36
2
Kizlar nolur yardim edin. 8 nisanda iliskiye girdim. Geri cekinme yontemiyle daha sonrasinda 23 nisanda test yaptirdim negatif cikti. 2 mayista adet oldum 6 gun surdu ve sonrasinda 1 gun sonra yine damladamla kan geldi 4 gunde oyle surdu bitti bu sali iliskiye girdim norlevo kullandim hemen iliski sonrasi 10 dakika sonrasi ama suan kasiklarim cok agriyo belim falan. Sizce hamilemiyim
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gebeliğin ilk belirtisi kasık sancıları.kasıklarda yanmadır. salı günü ilişkiye girdiysen döllenme olmuş olabilir .norlevo dediğin ertesi gün hapımı

Hamile olabilirsin en iyisi haftaya kadar bekle test yap

12-01-2015 ♥

Ama iliskiye girmeden oncede kasik ve bel agrim vardi bide ben 4 ay oncesi dogum yaptim. Gobegimin altinda kasigim hemen ust kosesinde sag tarafi icine bastirinca canim aciyo

Evet canim ertesi gun hapi

o zaman ihtimal az ama imkansız değil. daha önce de aynı endişeyi yaşamışsın anladığım kadarıyla evli değilsin.neden kendini zor duruma sokuyorsun ki canım? her şeyi zamanında yaşamak daha güzel değil mi

Yok canim sen beni yanlis anladin evliyim ben 4 ay once dogum yaptim hatta

Yok canim sen beni yanlis anladin evliyim ben 4 ay once dogum yaptim hatta

yok canım zaten yargılamak için söylemedim de üzülüyorum kızcağızlarımız böyle durumlara düşünce. canım ertesi gün hapı çok zararlı bildiğim kadarıyla neden başka türlü korunmuyorsun?

Kocam prezervatif kullanmak istemiyo ertesi gun hapida adet duzenimi cok etkiliyo canim ilk defa norlevoyu denedik bakalim olmazsa sipral taktiricam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…