Hamile olabilirmiyim????

Arkadaşlar kan testim pozitif 365 çıktıı allah'a şükürler olsun doktor bol bol yat dinlen 2 gün sonra tekrar kan değerlerine bakalım dedi

herkese merhabalar,dün adet düzensizligi sikayeti ile jinekologa gittim,almanyada yasiyorum ve fazla dil bilmedigim icin esimle birlikte gittik,doktor vajinal muayene etti,kücük siyah bir bosluk gördük,bu gebelik kesesimi acaba,idrar tahlili istedi,hemen orda yaptim sonuclandi,birde tam kan aldilar kesin sonuc icin cuma günü belli olacakmis cok heyecanliyim,esime pozitif demis idarar sonucunu ama ben kendim duymadigim icin inanamiyorum,acaba sizce de hamilemiyim bu belirtilere göre.:18:

inşallah hamilesindir ALLAH gönlüne göre versin

Arkadaşlar doktor benden Progesteron testi istedi bunu neden istemiş olabilir sizcee??kan değerim 2 gün önce 365 ti bugün 755 çıktı sizce iyi miii????

Arkadaşlar doktor benden Progesteron testi istedi bunu neden istemiş olabilir sizcee??kan değerim 2 gün önce 365 ti bugün 755 çıktı sizce iyi miii????

tebrikler değerin çok iyi çıkmış. çünkü 2 günde 2ye katlanması gerekiyor. progesteron u istemesinin nedeni şu eğer istenen değerde değilse dışarıdan ilaç takviyesi gerekiyor düük olmaması için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…