Hamile olabilir miyim?

drym44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
80
20
25
Merhaba arkadaşlar ben geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Bu ay yine bazı belirtilerim var ama emin olamadim size danışmak istedim . Yine sık idrdra çıkma beyaz akıntı idrarda koyu renk ve koku grip arada bir mide bulantısı vs var ama psikolojik mi bilmiyorum ilk defa böyle bir grip geçiriyorum ve kasıklarimda ilk hamileliğimde fark ettigim kayan hareket eden bişey var sizce olabilir mi korunmuyoruz zaten ama test verip kendimi üzmek istemiyorum regl uygulamasina göre 2 gün geciktim ve hamilelik moduna göre 3 hafta 4 günlük eğer gebelik varsa bebeğimi kaybettiğim için biraz çekiniyorum test vermeye hamileligimi öğrendim ertesi gün kaybettim

Canim bence test yapmalisln ve kimyasal gebeliklrrin bazen sebebi olabiliyor o yüzden bebegini tehlikiyr atma varsa eger

Canim bence test yapmalisln ve kimyasal gebeliklrrin bazen sebebi olabiliyor o yüzden bebegini tehlikiyr atma varsa eger
Bugün de olmazsam test alıp evde bir yapayım o zaman ya teşekkür ederim ihtimal vermiyorum geçen aydan dolayı gecikiyor diye düşünüyorum ama bir yandan belirtiler durmuyor inşallah öyledir

Hic belli olmaz belkide hamilesindr
İnşallah geçen ay kimyasal yaşadım o zaman daha hamile olduğumu bilmeden çok çok erken hissettim gebe olduğumu şuan sadece adet gecikmesi var 4 gün beyaz akıntı ve hafif adet olacak gibi kramplar test aldım yarın sabah yapacam

İnşallah geçen ay kimyasal yaşadım o zaman daha hamile olduğumu bilmeden çok çok erken hissettim gebe olduğumu şuan sadece adet gecikmesi var 4 gün beyaz akıntı ve hafif adet olacak gibi kramplar test aldım yarın sabah yapacam
Merhaba hamilemisiniz

Tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alın 🙏 🥰bende geçen ay kimyasal geçirdim bu ayı değerlendirdik yumurtlama testi ile takip edip. adetime bir hafta var kimyasal geçirdiğim zaman da adete 5-6 gün kala kasık ağrısı başlamıştı bugün aynı ağrı başladı psikolojik mi acaba diyip ümitlenmek istemiyorum. Siz kimyasaldan sonraki ay mı hamile kaldınız

Tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alın 🙏 🥰bende geçen ay kimyasal geçirdim bu ayı değerlendirdik yumurtlama testi ile takip edip. adetime bir hafta var kimyasal geçirdiğim zaman da adete 5-6 gün kala kasık ağrısı başlamıştı bugün aynı ağrı başladı psikolojik mi acaba diyip ümitlenmek istemiyorum. Siz kimyasaldan sonraki ay mı hamile kaldınız
Teşekkür ederim ekimin 19uydu hamile olduğumu öğrendim 20sinde kanama başladı öyle sonlandı kimyasal hayırlısı olsun hakkinzda inşallah gebesinizdr

X