Hamile olabilir miyim

Tam 6 aylık evliyim, hiç korunmadık bugüne kadar. İkimizinde değerlerinde hiçbir sıkıntı yok. Doktor bana takviye olarak prowomen verdi . Yumurtlama günümü bu ay takip etmedim ama hergün ilişki oldu. Şuan reglime 3 gün var. 7 gün kala erken test yaptım ama negatifti. Yumurtlama döneminden beri geçmeyen bir mide bulantım var , aşırı derecede diyemem tabiki ama kendimde fark ettiğim en bariz şey bu. Hamilelik belirtisi mi, kullandığım ilacın yan etkisi mi bilmiyorum. Girdiğim birkaç ortamda;’ senin yüzün solmuş, sen hamile misin, sende bi değişiklik var hamile olmayasın’ tepkilerini alıyorum. Halsizliğim çok var, elim kolum kalkmıyor gibi. Birde üzerine grip oldum bademciklerim şişti, antibiyotik verdiler ama acaba bişey var mıdır , bişey olurmu diye kullanmaya korktum. Aranızda prowomen kullanan, kullanıp hamile kalan, kullanıp mide bulantısı yaşayan varmı? 4 gün içinde negatif test pozitife dönermi, bana yardımcı olur musunuz. Şimdiden teşekkür ederim
Benım reglim 4 gün geçmesine rağmen negatifti 5. Gün pozitife döndü ama mide bulantısı vs için erken olduğunu düşünüyorum 6. Hafta gibi başlıyor genelde psikolojikte olabilir umarım bebiş vardır 🙏🏻

Ben şuan test yaptım normal kaset test atsam bakabilir misiniz, adet günüm yarın . Ben silik bi çizgi görüyorum. Eğer sizede öyle geldiyse hemen çıkıp erken test vs alıp gelicem
Silik çizgiyi bende gördüm bir daha test yaptınız mı? Özelin acilinde bakıyorlar betaya ben öyle yapmıştı

2 gün önce yaptığım silik çıkan kaset test, az önce yaptığım negatif çıkan erken test . Ben hargisine inanayım ki şimdi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 237
  • image.jpg
    image.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 231
X