Hamile olabilir miyim ? yardım kızlarrr

yesim84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2011
1.537
5
herkeze slm.Belki bazı arkadaşlar beni tanırlar 7 aydır burda hamilemiyim değilmiyim diye konuşuyoruz..Ama bu ayki belirtiler hem çok farklı hem çok erken.Şimdi en son adet tarihim 16 aralık...Son 2 gündür göğüslerimin ucu çok acıyor.Sütyenim bile değince canım yanıyor.Ara ara kasıklarıma sanki bıçak sokuyolarmış gibi hissediyorum.Özellikle sol kasığıma.Uyku halim çok sık oluyor.iştahsızlık var..Birde göğüslerimde bazı damarlarım çok belirgin olmuş.yeşil yeşil yol gibi belli Geçen ayki adetim 5 gün geç geldi.Acaba geç döllenme olabilir mi.Yani geç döllenme olup adet görülüyor mu ? Yoksa herşey psikolojik mi ?

bende her ay aynı belirtileri yaşıyorum..maalesef sonuç aynı..bence hiç kafayı takma olursada sürpriz şekilde gelir

merhaba arkadaşlar. ben yeni üyeyim. bazı karşılaştığım durumlar var.. sanki hamileyim gibi hissediyorum.. bazen aşırı şekilde üşüyorum. meme uçlarım acıyor ve idrarımda beyaz tortular var. adet günüm bu gün tam 5 gün geçti. 3 aylık evliyim. eşim ve ben çok çocuk istiyoruz. inş. şüphelerimde haklıyımdır. Allah isteyen herkese versin. ama bi yandanda merak ediyorum. bunlar hamilelik belirtilerimi?? yoksa psikolojikmi ??

canım adetin gecikmiş bi test yapsan? İnşalah dilediğin sonucu alırsın alllah isteyen herkese çocuk sahip olmayı nasip etsiin inşallah

inş hamişsindir cnm belirtielrin de varmışş:)
benimde adetim bittikten sonra acaiip akıntım oldu acabamı dedim çünkü normalde böle akınntıö olmas..bende 6 aydır bekşliyorum yoruldummm

eşimin işi gereği bi köyde görev yapıyoruz.. test alamıyorum.. çünkü eczane yok.. çok merak ediyorum..

bu arada beyaz sümüksü bi akıntımda var ama çok değil.. şüphelenmemmi gerek anlamıyorum...

ben bekarım hamilelik belirtilerinden hiç anlamam ama adet önceside o akıntı oluyor.sağlık ocağı flndamı yok orda test olabilr belki?

bu arada beyaz sümüksü bi akıntımda var ama çok değil.. şüphelenmemmi gerek anlamıyorum...

cnm hemen hemen aynı durumdayız bende köydeyim eşimden dolayı hemen test alamıyorum.çünkü aşağı inmem lazım..adetime daha var ama belişrtilerim var gibi bilmiyorum yani.

ne yazıkkii... eşimin tatilinde gidebilirim sadece eczaneye falan.. ama onada çok var. merak ve heyecan bitirecek beni..

köyde olmak zor.. eczaneyi bırak sağlık ocağıda yok. evde anlaşılabilme yollarına baktım netten. şu idrardaki tortular tutuyor ama ne kadar doğru ?? sonra az akıntımda var bide çok üşüme.. normalde adetim olmadan 5 yada 6 gün önce kasığıma hafif ağrılar girerdi ama şimdi yok. 5 gün geçmesine rağmen hala adet olacağımı sanmıyorum..

bizim sağlık ocağı var ama aşağıda işte herzaman inilmiyor....bende pzt.si inip kan testi yaptırmayı düşünüyorum.gerçi benim adetime daha var ama göğüslerimin ucu çok acıyor.arada kasıklarımda..ama kasıklarım üşüttğğüm içinde olabilir.bilmiyorum ya..öle akıntım falan yok..sen hamile olabilirsin ama cnm.nezaman en yakın eczane olan yere gitçeksiniz

işl.hamilesndr canım bnm. sabırsızlık herkesin başında tbi :) imkanlar el vermeynce daha bi kötü oluor tbi ama yapcak bişe yok adetnde daha gelmemiş bnce hamle olblrsn ama psklojk olarakkda etkleyblr her ihtimalide göz önnde bulundrmak lazım.

eşimin izin günü pazartesi.. köy olduğu için ulaşım zor. malum köy yolu çamur. büyük ihtimalle gitmeyiz ilçeye. eşime ve anneme bile söyleyemiyorum bu belirtileri boş çıkar ve üzülürler diye. ama belli olmaz havaya bağlı. inş. düzgün olurda gider alırım testi..

adetime 10 gün var kan tahlili yapsam çıkar mı acaba..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…