Hamile olabilir miyim ? yardım kızlarrr

mrb cnm inş.hamilesindir..anlattığın belirtiler göre hamilesin..ama adetinede 5 gün varmış..daha önce adet olmadan bu anlattığın belirtileri yaşıyormuydun..benim sadce föğüs uçlarım acıyor ama öle uykudan uyandırcak kadar çok değil.inş..hamileğizidr.biraz bekle ve test yap cnm..

göğüs ağrısı tbi olblr uykudan uyandrcak kadar oluosaaa.. ama bn hç duymaDIM KUM gibi olduğunu onun hakkında bir blgm yok tbi.. ama bnmde adetime 5 gün var :) belim çok ağrıorr.. kasıklarımda ara sıra hafif ağrılar oluor göğüs ağrım falan hiç yok tvlt şikayetimde yok .

Canım ümitlenmek istemiyorumm sonra çok üzülüyyorumm İnşAllah hamişizdir :2: korunmayı bırakalı gögüslerim büyümeye basladı gögüs uclarımda kahverengi ilk kez bu kadar agrı yasıyorum ara ara kasıklarımda batma oluyor hayırlısı olsun canım Rabbim düşük yapmaktan korusun sağlıkla hayrla kucagımıza almayı nasip etsin..

Canımm sık ckıyorum idrara 1 bardak su içiyorum hemen tuvalaetim gelior ve koyu renk Bat 12 ocak bakalım hayırlısı gerçi adetlerim cok düzensizlesti gün gecmeden adet olan ben 5 gun erken 3 gun gec adet olmaya basladım hayırlısı olsun hakkıımıza..

haklıısn cnm bbende kendimi ümitlendirmek istemiyorum çok kötü oluyorum sonra adetim gelince.adetime yakın hep wc.deyim acaba geldimi die..paranoyak gibi oluyorum..ama böle olmamak lazım.raht olmak lazım..elimde değil..

Evet cnm yaa ben psikopata baglıorum eşime catıyorum

Bizim işyerinde bir arkadas var ben 75 kgyum ama benden daha kilolu ve kısa ve dee cocuk istemıyorum dıyıp duran birisiydi 2 aylık hamiile Allahın takdiri... Rabbim bizlerede nasip eder hayırlısıyla inşAllah.

hadi yaa..ne güzel..inş.dsarısı başımıza olur.Allah bizede nasip eder cnm..benim arakadşta hamile..aynı gün evlenmiştik.korunmayı benden sonra bıraktı ve şuan hamile....

en belrgin özelkklerden biride bu... idrara çıkmakk benm en yakınım sürekli idrara çıkmasından anlamştı hamile olduğunu..

arkadaşlarrrrrrrrrrrr acilll cwplarını bkliorummm..

Canım merhaba Rabbim gönlümüze göre hayrlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Bence cıkmaz çünkü döllenmeden sonra Hcg hormonu önce kanda en son idrarda artar dolayısıyla adet tarihinden 1 hafta sonra idrar tahlilinin daha dgru olacagını okumustum.

Kan testi yaptırabilirsin ama bence yaptırma uzman tv de hamilelikle ilgili videoda izlemiştim cogu kadın hamile kalabılırmıs fakat cogu adetle sonlanırmıs bu yüzden hayal kırıklıgına ugramamak ıcın adetın gecıkmesını beklemek daha iyi..

Zor biliyıorum bende cok merak edıyorum ama Allah sabır versin kardeşimmm

çok tşkkr edrmmm canımm dikkate alacağım dedklerini ama bende pek fazla belirti olmaması zaten bendeki bütün inançları bitiriyor

kızlarrrr gebelikteeeeee illa herkes göğüssss ağrısı mı çekmeli hiç bi göğüs ağrısı çekmeden hamile kalanlarrrr ?

Son düzenleme:

canım sen bakma öyle diyenlere. millet akıllı kimseye söylemiyor bebek düşündüğünü. hamile kalınca da "aa nasıl olduk anlamadık" falan diyorlar. ben artık inanmıyorum öyle diyenlere.

kızlar gebelik belirtileri herkeste aynıdır diye bir şey yok. kimi sık idrara çıkmaz. kimi kasık ağrısı çekmez. kimi de hiç bir şey hissetmez. illa göğüs ağrıycak, sık idrara çıkılcak,kasık ağrıycak diye bir şey yok.

canım sen bakma öyle diyenlere. millet akıllı kimseye söylemiyor bebek düşündüğünü. hamile kalınca da "aa nasıl olduk anlamadık" falan diyorlar. ben artık inanmıyorum öyle diyenlere.

Evet canım ya Rabbimin takdiri ne diyelim.. Ki bu insan ne dua bilir nede kandil hergun sigara içki içerler fakat yinede oluyor demekki.. Allah büyük Rabbim bizlerede nasip etsin inşaALLAH

kızlarrr forumda dolanırken bir şey keşfettim. eskiden ebe kadınlar hamile olunup olunmadığını bu yöntemle öğreniyorlarmış.hamileleik şüphesi olanlar bi deneyin bakam

(BAŞKA SİTEDEN ALINTI )
slm kizlar gecenlerde siteleri gezerken kendisinin hemsire oldugunu soyleyen bi kadin
her ay kendisini test yaptigini ve yuzde yuz dogru ciktigini yazmis ve en az 10gun onceden bunu bildigini yazmis.
bunun icin elini iyice yikayip afedersiniz orta parmagini vajinasina sokuyormus,
eger parmagina sert bisey gelirse bu rahmiymis yani adet olacakmis,
eger sonsuz bi bosluk geliyosa rahmi yukarda yani hamile demekmis.
siz hic duydunuzmu bunu kadin cok emin konusuyodu..........

BENDE MERAK ETTİM VE SİZLE PAYLAŞMAK İSTEDİM YANLIŞ ANLAMAYIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…