Hamile olabilir miyim ? yardım kızlarrr

yeşimcimmm bence birazz daha bekle varsada çok düşük değerler çıkıor sanırım daha 10 gün çok uzun bir zman bence beklemeni tavfsiye ederim.

ben anlamıyorumki bu işlerden.. ama bence çıkar. en net test kan testidir. inş. hamilesindir sende :)

kanda çıkar bencede. :) tahlil yapmaya gittiğin doktora danışırsın olmazsa :)

bende göğüs belirtileri yokk sadece kasıklarım ve belime bazen ağrılar giriyor bazen başım döner gibi oluorr. ne idrara sürekli çkıorum nede göğüsümde bir ağrı var bence ben değilimdir ama sen olblrsn canım işl...

benimde başka belirtim yok cnm yaa ne akıntı ne wc ihtiyacı,açlık falan hiç bii yok.sadce göğüs acıması ve arada kasıklara ağrı..Allah.ım inş.hamileğizdir.sen de olabilirsin cnm.bel ağrısıda hamilelik belirtilerinden.hem herkezde aynı belirti olmuyormuş

canlarım benimmm

merhabaa

benim adetime 5 gun kaldı heyecanla beklıorum inşAllah hamişizdirr

gögüslerim agrıyorr acıyoır gece uykudan uyandırıyor beni idrarım koyu ve kum var gibi kucuk taneciklr doluu sizce hamile olabilir miyim 5 gun kala bu belirtileri yasamam normal mi

bugün alısveriş yaptım ve baya poşetler agırdı tasımak zorunda kaldımm sizce agır kaldırmak bebek olmasını etkiliyor mu :26:

işşl.. canm bnim bide bn sana bişe soracağım ilşkiden 10 dk sonra falan bn ayaağa kalkıorum sence yanlışmı yapıorumm nekadar süre yatmlıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…