Hamile olabilir miyim yardım edin

Merhaba öncelikle burda anne olmak isteyen çok aday var biliyorum öncelikle lûtfen morelimi boazacak bir şey yazmayın 4 yıldır birlikteyiz ilk defa yalnız kaldık çok pişmanım zaten keşke evlendiğimizde olsaydı bunlar ama onu çok sevdiğim için bi anlık kaybettim kendimi penisinin ucunu değil bunu söylerken çok utanıyorum sadece alt tarafını o bölgeme kendini baya sert bi şekilde bastırdı bunu nerdeyse 3 kez tekrarladık her seferinde boşalıp kendini temizledi herhangi bir sîvı gelnediğine eminim oda emin ama ben bundan sonra ağzımla yaptım ve ağzıma boşaldı sonra lavobaya gidip ağzımdakileri tükürdüm elimi ağzıma değdirdim mi hatırlamıyorum elimo biraz yıkadım sonra kan geldiğini farkettim vajinamdan galiba biraz hasar gördü sonra kan vajina deliğinden mi diye merak edip elimi oraya goturdum iste şu an korkum bu bundan cidden korkuyorum hamile kalmaktan böyle bir şey olursa ikimizide yasatmazlar cidden böyle bir ailedeyim hiç bir bilgim yoktu cok pişmanım zaten bana biraz bilgi verirmisiniz kendimi çok korkuttum gezmediğim site kalmadı hamilelik belirtilerini göstermeue basladim gaz idrar kasik agrisi var sadece idrar bugun basladi usutmusumdur diye dusunuyorum umarim iyledir reglime daha 12 gun var beni biraz aydınlatabilir misiniz içim hiç rahat değil nişanlimda çok etkilendi benim yüzümden sen kötü olunca bende kotu hissediyorum diyo 2 gündür de pedimden kan kokusu geliyo neden anlamadım akıntım kan kokuyo resmwn ama regl değilim daha 12 gün var
Bak bu konu tam senlik git azıcık eski konuları oku en az yüz kere açıldılar çünkü.

Yahu bak ciddiye alıp cevap vericem sana eline bulaşan spermden hamile kalman mümkün değil. Spermler dışarıda fazla yaşamaz. Nasıl hamile kalmayı düşünüyorsun acaba.
Neden insanlara derinin emiciliği yokmuş gibi bir yanlış izlenim veriyorsun? Doğrusunu yaz lütfen insanlar yanlış bilgi alıyor senin yüzünden.

Al aha yeni bişey çıkardın başımıza 🫠
Napim illa da bana evet hamilesin der gibi yazıyor ikna olmuyor 😅 azıcık daha düşünsün belki de o bir mucizedir tıpta bir ilk daha Türklerden çıkar işte fena mı 😅😅😅

Elimde döl kalmıştı ellerimi sıvı sabunla yıkayıp tuvaletimi yaptım elim vajinama ve deliğine değdi döl kalma ihitimali olamaz dimi peçetedede bişey yoktu diye hatırlıyorum bu yaşandıktan 19 gün sonra 2 gün erken regl oldum pedi doldurdu 3 4 gün yoğun sürdü pıhtılıydı bu ayınkide 13 gün gecikmeli oldum bu sefer kanamam daha azdı ama pıhtı daha çoktu hamilelik 0 mı
Hamile olabilirsin elini sıvı değil katı sabunla yıkaman gerekiyordu

X