hamile olabilir miyim sizce arkadaşlar ?

karakterli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2012
20
23
arkadaşlar. Bende 3 haftadır inanılmaz gaz çıkarma ve geğirme durumu var. Son bir haftadır da( ilk başta bağırsak harekeri sandım) içimde kıpır kıpır bişe hissettim. Karnımın sol tarafında minik bişe kıvranıp duruyor gibi. özellikle belli saatlerde bide yemeklerden sonra daha çok hissediyorum. bide rahmimle göbeğim arasında yatay bi çizgi oluştu. başka bir değişimde hissetmiyorum kendimde. ama bu arada adet görmem devam ediyor. Bir senedir bebek istiyorum. Şimdi ben hamile olabilir miyim sizce?

sindirim sisteminde bir problem var gibi geldi bana. adet görüyorsan zaten olmaz. test yaptın mı?

iyi misin ya sen ne hamilesi
resmen gaz sancısı çekiyosun:KK1:
adet olduğunu söylüyosun bide hamile miyim acaba diyosun
bayılacağımmmmm:KK53:

üstüne adet görme denilen bi durum var.ama olsa olsa en fazla 2 aylık filan hamilesindir.2 aylık hamilellikte de kıpırtı filan hissedilmez.yarın eczaneden i gebelik testi al yap.varsa kesin çıkar.ama bana da sanki sindirim sistemi ile ilgiliymiş gibi geldi

iyi misin ya sen ne hamilesi
resmen gaz sancısı çekiyosun:KK1:
adet olduğunu söylüyosun bide hamile miyim acaba diyosun
bayılacağımmmmm:KK53:

şu an adet değilim. en son 1 ocakta oldum . hamile olduğu halde adet gören kadınlar var hiç duymadınız heralde.

üstüne adet görme denilen bi durum var.ama olsa olsa en fazla 2 aylık filan hamilesindir.2 aylık hamilellikte de kıpırtı filan hissedilmez.yarın eczaneden i gebelik testi al yap.varsa kesin çıkar.ama bana da sanki sindirim sistemi ile ilgiliymiş gibi geldi

olgun bi şekilde cevapladığınız için teşekkürler.

Tatlım senin bebek hareketlerini hissetmen için 4 aylık falan gebe olman lazım iki kere gebelik geçirmiş tecrübeli bir anne olarak söylüyorum bunu o kıpırtı muhtemelen gaz sıkıntısı hamile olan kadının adet görmesi normal adet kanaması gibi olmaz sadece hafif koyu renk kirlenme şeklinde olur ama içinde şüphe varsa test yap rahatla derim :KK66:

Son düzenleme:
önce bir test yap istersen canım. bebeğin hareketlerini o kadar erken hissedemezsin.
8+1günlük hamileyim o dediğin kıpırdamalar bende fazlasıyla var
ama o bebek kıpırdanışı değil gaz. bebeğin hareketini en erken 3-3 buçuk ayda hissedebilirsin
ilk gebelikte daha geç hissediliyor.

kızlar gunaydın .. benım batım 23 ocaktı.. ayın 21 ınde test yaptım sabah negatifti, aksama adet oldum.. ve gece sancıdan öldüm resmen.. kan war ama parca fılan gelmedi..bugun normal adet gıbı kan azaldı.. bu sbaah tekrar test yaptım.. çok silik ikinci bi çizgi war.. nedersınız? hamılemıyım , düşük mü yapıorum, yoksa gec döllenme mi?

kızlar gunaydın .. benım batım 23 ocaktı.. ayın 21 ınde test yaptım sabah negatifti, aksama adet oldum.. ve gece sancıdan öldüm resmen.. kan war ama parca fılan gelmedi..bugun normal adet gıbı kan azaldı.. bu sbaah tekrar test yaptım.. çok silik ikinci bi çizgi war.. nedersınız? hamılemıyım , düşük mü yapıorum, yoksa gec döllenme mi?

canım hamile olmasan o ikinci çizgi kesinlikle çıkmaz ama kanamam var dedin bence hemen dr git geç döllenme olsa kan gelmez düşük olabilir belkide üstüne adet oldun ama bence hamilesin dr hemen git.

canım hamile olmasan o ikinci çizgi kesinlikle çıkmaz ama kanamam var dedin bence hemen dr git geç döllenme olsa kan gelmez düşük olabilir belkide üstüne adet oldun ama bence hamilesin dr hemen git.

annemde de üstüne görme war.. bilmıorum 3 çocuunda da olmus bende 2 ay ,kızkardesımde ılk ay asırı youn top 2 ay, erkek kardesımde 4 ay.. hastaneye gıttım kan werdım aksam 16 gıbı cıkıcak sonuc.. hiç idrar test sonucu yanılan yok mudur? çok karışığım , mutlulukla korku arası..

Tatlım senin bebek hareketlerini hissetmen için 4 aylık falan gebe olman lazım iki kere gebelik geçirmiş tecrübeli bir anne olarak söylüyorum bunu o kıpırtı muhtemelen gaz sıkıntısı hamile olan kadının adet görmesi normal adet kanaması gibi olmaz sadece hafif koyu renk kirlenme şeklinde olur ama içinde şüphe varsa test yap rahatla derim :KK66:

yaaa tecrubelıyım dedın ya ondan bıse sormak ıstıyorum hamıleyken ıdrar rengınde koyulasma olur mu olursa ne zaman baslar

X