Aile Planlaması hamile olabilir miyim kızlar bilemiyorum..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
egonuzu başkaları üzerinden tatmin ediniz bayanlar..
baydınız zira...
kimi toplarsanız toplayın
benden size daha fazla iş çıkmayacak...

özelden de mesaj atmazsanız sevinirim lavantakokulusandık..
senin tahrik ve mesajlarina cevaptir o tatlim burda ayak cekme simdi...

hamile olduğunuzu sanmıyorum, muhtemelen d.kontrol hapını bıraktıktan sonra böyle bir süreç içine girdiniz.
Yanlış bilgi vermeyeyim ama bildiğim kadarı ile d.kontrol ilaçları adet düzenlemesi için kullanılıyorsa en az 6 ay kullanılmalı diye biliyorum.
Mutlaka doktorunuza danışın, hamile olsanızda olmasanızda bu ciddi konu, ihmal etmeyin.

ne primi umacağız allasen? kadın bi umut olabilir mi diye sormuş hemen bi bitmediniz.. şu yorumu bide cinsellikle ilgili konulara yapsanız keşke. ama nerdee en az 50 sayfa olacakki tadı çıksın.

ne primi umacağız allasen? kadın bi umut olabilir mi diye sormuş hemen bi bitmediniz.. şu yorumu bide cinsellikle ilgili konulara yapsanız keşke. ama nerdee en az 50 sayfa olacakki tadı çıksın.
haddini bil istersen.. o bahsettigin konulara benim yorumlarim nettir ve daha acilir acilmaz soylerm denk gelirsem, tabi bi terslik varsa..
terbiye sinirlarini iftirayla aşmaya basladin.. daha fazla cevap vermyecegim sana..
arti olarak da istedigimi soylerim, (hakaret etmeden kufur etmeden tenkit ve iftiraya girmeden), cok derdinse KİB

Maşallah üye konu açıp soru sormuş demediğinizi bırakmamışsınız, size ultrasona sokun demiyorlar, konu hoşunuza gitmiyorsa yorum yapmamakta bir seçenek, topikleri eğlenin diye açmıyorlar.

doktorum 3 ay dediği için 3 ay da bıraktım ama dediğiniz gibi haptan kaynaklı bi sorunsa beklemeden bi doktora görünmek gerek. haptan kaynaklı olabileceğini düşünmemiştim açıkcası. teşekkür ederim :)

Arkadaslarrrrr bilgisi olan varmi acabaaa? Adetim düzenli, 05.11.14 adet oldum ve esimle korunmasiz iliskide bulunduk 23.11.14 acaba hamile kalabilirmiyim? Internette baktim o gunu ovulasyon gunumu iki uc gun gecmis aciiilll cvp

Ben cesaret edemiyorum tek cizgiyi gormekten korkar oldm biz bayanlar bu konuda cok sabirsiziz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…