Aile Planlaması hamile olabilir miyim kızlar bilemiyorum..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

tam hatırlamıyorum ama şöyle bir şeydi

bir insanın umudunu kırmayın, belki tek sahip olduğu şey odur

bunun gibi bir şeydi

ayrıca sevgilimle elleştim dememiş ki sadece olabilir mi demiş

teşekkür ediyorum gerçekten yaa anlayan birileri çıktı sonunda. ben zaten başına böyle bişey gelmiş yada uzman olan biri diye sordum ama herkes garip bi şekilde üzerime geldi.

Genel olarak soyluyorum burada hamilemiyim diyenlere fit oluyorum. Abi test yap biz nerden bilelim. Yok adetime var ama cok halsizim yok goguslerim sisti yok karnim agriyor. Adet gunun geldi olmadin mi bir iki gun bekle git direk kan testi yaptir. En kesin yontem o . Yok idrar istiyorsan gunun 10-15 gun gectiginde yaptir sonucu ogren. Iliskiye girdikten 3 gun sonra falan hamile kalinmaz yani. Of be ne biriktirmisim.

teşekkür ediyorum gerçekten yaa anlayan birileri çıktı sonunda. ben zaten başına böyle bişey gelmiş yada uzman olan biri diye sordum ama herkes garip bi şekilde üzerime geldi.

insanların sıkıntıları ne olursa olsun, beğenilme arzusu böyle bir şey işte.. o arzu insanların derdiyle dalga geçmeyi güzel bir şey gibi gösteriyor... kör ediyor vicdanları..
ya da kim daha iyi espri yapacak hırsı da diyebiliriz..

aldırış etmeyin, inşallah yardımcı olacak daha iyi fikirler verecek arkadaşlar konunuzu fark edip yorumda bulunurlar...

...
ben henüz bekarım bu konularda bir fikrim yok maalesef yardımcı olamayacağım..
sadece çok içten bir şekilde dua ediyorum ki inşallah Rabbim istediğiniz zamanda sağlıkla kucağınıza bebeğinizi/bebeklerinizi almayı nasip eder..

doktor gibi olcam ama değilsiniz. bu anlattığınıza göre bir şey yok.

yersiz sekilde savunmaya gecmenizi es gectim de 'uzulmenize' anlam veremedim.. kim konu sahibinin bulundugu durumla dalga gecti, gosterebilir misiniz ornekle? cocuk sahibi olmakla ilgili en ufacik kelime kullanmadim.. kahramanlik yapayim derken lutfen bizleri boyle suclu ve kalpsiz pozisyona dusurmeye calisip, tartisma icin tahrik etmeyin.. bizim geyik muhabbetimiz yalnizca 'basliga' yonelikti..
iyi geceler

eger alginizda problem olmasaydi, begenilme arzusunun sizde oldugunu, su yersiz kahramanvari cumlelerinizden anlayabilirdiniz.. kimse kimsenin bebeginin olmamasiyla alay etmedi.. bebek lafi gecmedi bile.. olaylari carpitarak veya acite ederek bsyler yaptiginizi saniyosaniz, sozum yok..
arti olarak sitede herkes az cok bilir kim asagilayici, kim yapici, kim vicdanli, kim sakaci.. suur lazim sanirim, bilip bilmeden 'atlamak' degil de..
hayirlisi..

Son düzenleme:
Sevgili konu sahibi bende 10gun kadar geciktim sizce ben hamilemiyim
Siz bana yardim edin bende size

kimse senin bebek ozleminle filan dalga gecmedi, carpitma.. konu basliginda 'kizlar hamile miyim' dersen, millet tabiki ne bilelim diye sakaya vurabilir.. insanlari halden anlamayan, vicdansiz pozisyonuna dusurup bir de uste cikmaya calismayin lutfen ya.. dogru duzgun yazin o zaman..

döllenmeden 15 gün sonra kanda gebelik çıkıyor.hamile olsan çıkardı bence ama endişen varsa 1 hafta daha bekle tekrar yaptır

tam hatırlamıyorum ama şöyle bir şeydi

bir insanın umudunu kırmayın, belki tek sahip olduğu şey odur

bunun gibi bir şeydi

ayrıca sevgilimle elleştim dememiş ki sadece olabilir mi demiş
umudunu kiracak derken? ay senin cocugun olmaz kizz bosa bekleme mi dedik? ne kadar vicdanli ve dostane insanlarsiniz, tebrikler :) bebekle ilgili tek kelime gecmedi.. git testini yaptir biz ne bilelim dendi en fazla.. bu da cok normal, bu basliga bu cevap.. birakin lutfen ya.. tenkit ediyosunuz, bsyler isnad ediyosunuz, bundan prim mi umuluyo nedir? yapmayin lutfen..

Bebek istediğini nezaman söylemiş.Bence korkudan soruyodu.Tööööbe töööbe. ekrana doğru yap çocuğum 2 saat sonra topiğe gir ben sonuçları yayınlıycam.
he yav, getirin makinayi, cift cizgi cikarsa da dagilin

Bebek istediğini nezaman söylemiş.Bence korkudan soruyodu.Tööööbe töööbe. ekrana doğru yap çocuğum 2 saat sonra topiğe gir ben sonuçları yayınlıycam.
hayir, benim anlamadigim, sanki biz konu sahibinin durumuyla ilgili herhangi bsy konustuk.. sadece baslikla eglendik.. olayi carpitip, DEMOGOJİ yapip, bizleri kotu kalpli durumuna dusurmeye calismanin amaci nedir? kim bebek istemis, kim alay etmis, ne demisiz, bana da aciklayin :)

şimdide algım da problem olduğunu, şuursuz olduğumu söyleyip hakaret etmeye mi çalışıyorsunuz...?
ve bu şekilde iyi bir insan olduğunuzu savunuyorsunuz..
şaşırmıyorum gerçi... en başından belliydi üslubunuz...

ve bu üsluba daha fazla verilecek her cevap boşa olacaktır..

hayırlı günler.

iste bunlar hep carpitma ve demogoji
ilk kez uslubuma laf ediliyor, demek tum arkadaslar körmüs, biri gelip tespitini yapti ve noktayi koydu
alkis pesindeyseniz yorumlarinizi konusturun, yorumlarin uzerinden acitelerle taraftar toplamaya calismayin ve artik uzatmayin, tahrik/satasmak suc, uzatmak ayri suc, bilginize..

cevaplarina hayran kaldim, inan bana... durduk yere savunmaya gecen sensin, olmayam seyi ureten sensin,insanlara vicdansiz diyen sensin, bir de ustune cevap verilince cosan sensin...kendine yapilmasini istemedigin seyi baskasina yapma o zaman, ya da cevabini duyunca insanlari yaftalayip lafi cevirme hee ben simdi lavanta'nin yancisi olcam gozunde ama sasirmam yani... bi geyikten insanlari kalpsiz yapan da sensin...

egonuzu başkaları üzerinden tatmin ediniz bayanlar..
baydınız zira...
kimi toplarsanız toplayın
benden size daha fazla iş çıkmayacak...

özelden de mesaj atmazsanız sevinirim lavantakokulusandık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…