Aile Planlaması hamile olabilir miyim kızlar bilemiyorum..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

zipircik

sağlıkla,hayırla gel bebeğim ☺️
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
618
461
merhaba arkadaşlar. kafam çok karışık burada bu konunun uzmanlarıı vardır veya daha önce başından böyle bi olay geçmiş birileri vardır fikir verebilirsiniz diye düşündüm. temmuz 25inde adet düzensizliğinden doktora gitmiştim yumurtalıklarım dengesiz çalışıyormuş "diane 35" verdi 3 kutu kullandım, hapı kullanırken adetim düzene girdi. 9 ekimde hapım bitti 12 ekimde adet oldum. 7-8 kasımda yine adet olmam gerekiyordu fakat olmadım. yani 16-17 gün geçti adetimden. bu sürede geri çekilme yöntemiyle korunduğumuz için her ihtimale karşı 10 kasımda idrar testi yaptım negatif çıktı. 14 kasımda kan testi yaptırdım. oda negatif çıktı ancak 14 ve 16 kasımda korunmasız ilişki yaşadık hala adet olmayınca 22 kasımda yine bi idrar testi yaptım oda negatif. hamile değilim yada belli olmadı bilemiyorum doktora gidicem ama hamileysemde değilsem de kesinleşsin öyle gideyim istiyorum. ilişkiden ne kadar sonra belli olur bi gebelik? ne zaman doktora gitmem gerekir? yada neden böyle oluyor olabilir?

Büyük bir ihtimal hamile değilsiniz korunmasız ilişki yaşadıktan 15 gun sonra kanda netlesir bu arada ilaç kullanıyor musunuz hala

Son düzenleme:
arkadasim boyle konular çok açiliyorda çogu fake oalrak
onlardan biri sandi lavanta galiba
olabilirsinde olmayabilrisinde onu bilemiycem : )

ben iliskiden 13 gun sonra belli olur diye biliyorum gebelik
adet duzensizligin varmis zaten, hamile oldugunu sanmiyorum ..

yok dostum fake sanmadim, bu sorulardan hepimiz yildik ve geyigi dönüyor artik.. nerden bilelim, nasil anlayalim biz?

kendilerini burda yormasinlar diye soyluyorum, ben kotu oluyorum

ama bunu kötü bir üslupla söylüyorsunuz...

ben okuduğumda üzüldüm mesela...

belli ki bebek isteyen bir kadın var karşımızda, niye "bi bitmediniz " diye sert çıkıyorsunuz ki...
nice insandan yaşadığınız bunalmışlığı konu sahibine patlatarak dalgasını geçerek çıkartıyorsunuz...

ne bileyim ya ben gerçekten üzüldüm

hassas konularda dalga geçmemek lazım.... ne kadar bıktırmış olursa olsun bu tür konular...
Allah aratmasın... evlat istemek, her şeyden bir medet beklemek bunlar zor şeylerdir..

kusura bakmayın polemik değil niyetim gerçekten..
sadece üzüldüm.

tam hatırlamıyorum ama şöyle bir şeydi

bir insanın umudunu kırmayın, belki tek sahip olduğu şey odur

bunun gibi bir şeydi

ayrıca sevgilimle elleştim dememiş ki sadece olabilir mi demiş

Olabilirsin de olmayabilirsin de... Bence hamilesin, öyle hissettim, kendiminkini de öyle hissetmiştim az kalsın radyasyona maruz kalacaktım düşün artık altıncı hissim ne kadar kuvvetli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…