hamile olabilir miyim arkadaşlar fikirlerinizi paylaşır mısınız?

mlkfth

2013 bekle beniiii
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2012
1.265
12
slm arkadaşlar. öncelikle hayırlı cumalar.
normalde adetime 10 gün kala başlayan göğüs ağrılarım , adetime 1 hafta kalmış olmasına rağmen hala
başlamadı. aslında göğüslerimi sıktırınca biraz ağrıyor ama tuhaf bir ağrı. adet dönemimdeki gibi dokunulmazlık bir durumu yok.
çok takmıyor olmama rağmen rüyamda hem erkek hem de kız çocuğu gördüm.
iştahım felaket arttı. canım birşey isteyip duruyor.
göğüs ağrıması adet dönemimde gördüğüm bir atak olduğu için acaba yine adet mi olacağım yoksa aynı zamanda da bir hamilelik belirtisi olan bu göğüs ağrısı bana bir haber mi müjdeliyor diye düşünmekten alamıyorum kendimi.
sizlerinde hamileliğin ilk haftalarında göğüslerinizde tuhaf ağrılar oldu mu acaba?
yada başka ne tür belirtiler yaşadınız paylaşırsanız memnun olurum.

canım ilk gebeliğimde göğüslerim şişmiş damarlarım belirginleşmiş kasıklarda batmalar yaşamıştım adete 1 hafta kala göğüsslere neredeyse dokunamıyordum... ama malesef nasip değilmiş zorunlu kürtaj oldum aralıkta.. şimdi yeniden hamileyim şükürler olsun.. bunda sadece bel ağrısı kokuuya karşı hassaslık oldu birde akıntı.. son 2 gün kala göğüsün bastırınca acıdı hatta kesin hamile değilim göğüsler acımıyor şişmedi dedim,çünkü göğüsler hamilelikte ilk belirtidir.. ki adetten 4 gün önce test yapmaya başlamış hafif çizgi görmüştümm bile.. bat günü kanda verdim çünkü 4 test yanılıyor olamazdı ve kanda netleşti HAMİLEYİM... yani diyeceğim şu ki hamilelikten hamileliğe kişiden kişiye değişir bu durum... en güzeli adet gününü beklemek ya da dayanamıyorsanız benim gibi biraz erken test yapmaya başlamak umarım hamilesindirr

canım öncelikle rabbim kucağına tez vakitte almayı nasip etsin inşallah.
çok ama çok sevindim senin adına.
inşallah hamileyimdir. açıkcası gidip almaya korkuyorum. okuduğum bazı yorumlarda negatif çıktı adetime bir hafta kala yaptığım ters yazmışlar. ben negatif çıkmasından çok korkuyorum. kendimi çok kaptırmak da istemiyorum ama ümitliyim açıkcası.
gidip alsam mi ki ya off dayanamıcam.

1 Hafta var daha diyorsun çok erken canım ben 4 gün kala çok silik çizgi gördüm ama göremeyende çok... en azından 3-4 gün daha geçsin olmazsa da ümitsiz olma yine belli olmaz çünkü... dayanamıyorsan da kan testi en güzeli aslında..

merhabalar arkadaşlar benimde adetime daha var ama belimde acaip bir ağrı var.kuyruk sokumunda.acaba mı diyorum.. beklemek çok zor meraktan çatlayacam

benim de gögüslerimde şişlik var lakin test yaptım negatif çıktı ayrıca regl tarihime 5 gün var tam olarak. düzenli regl görüyorum ama testin negatif çıkması canım sıktı.
püffffffff beklemekten nefret ediyorummmm

idrar testinde ngatif çıkması normal çünkü daha regl gününe var.unutmayın geç döllenmede olabilir.en doğru sonuç kan testiyle çıkar..bence 1-2 gün daha bekleyip kan tahlili yaptırın..inşallah isteyen herkese nasip etsin Allahım

kan testini bugün yaptırsam acep sonuç olumlu olur mu ki :) amaninnn çok gerginim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…