"Hamile Nezlesi" Olan Var mı?

...DiLeK...

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
208
0
Hamile kaldığımdan beri burnumda bir tıkanıklık, bir akıntıdır gidiyor. KBB doktoruna gittim, güldü halime. Hamilelikte hormonal değişikliklerden dolayı, salgı bezlerine artış olup, burun tıkanıklığına yol açarmış.
Ama hiç birşey yapamazmış buna karşı, hamilelik bittikten sonra geçermiş. Ama geceleri çok rahatsız oluyorum. Hatta sabahları boğazım kuru bir vaziyette, çok neşesiz uyanıyorum...
Sizlerde de var mı, merak ettim...CADIARZU

bende hamile kaldığım 2. aydan beri çekiyorum. benim iltihap sorunumda var. çok feci yani ama benim doğuma 2 ay kaldı. sabretmeye çalışıyorum.çoğu zaman nefes alamamaktan öleceğimi düşündüm.daha ağır grip olmamaya çalış. kendine dikkat et.

valla canım ilk kez duyoyorum böyle bişeyi. bende hiç olmadı.
geceleri bogaz kuruluğu bendede oluyor ama buhar makinası aldım iyi geliyo şimdi. sana da tavsiye ederim canım hem ilerde bebeğede lazım olcak..

Bende geceleri çok susuyorum...baharda yorgunluğuda var...dikkat edin kendinize..

Boğaz kuruluğu, ağızımdan nefes aldığım için oluyor, burnum çünkü gece boyunca tıkalı :))
Buhar makinesi burun açar mı acaba.. bir denemeli..teşekkürler..a.s.

merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum ama buhar makinesi biraz olsun rahatlatıyo buhar makinesinin nefes açma özelliği yok ama bi arkadaşımın kızında alerjik astımı var ve onlar buhar makinesinin içine eczanede satılan (ismini şuan unuttum) bi pastil atıyoarmış mentollu bişi o ii geliyomuş eger bu sorunu sık yaşıyosan bi eczaneye sor derim.

benimde boğazım kuruyu, burnum tıkanıyo ve geceleri burnum çok kanıyoduu.
buhar makinesi aldıkkk..
biraz olsun rahatlattı.
onada herakşam su koy, temizle falan zor gelmeye başladı artık:)))

benimde geceleri demekki burnum kanıyor.sabah tıkanmış olarak uyanıyorum.bazen sabahlarıda kanıyor ama çok fazla değil.beyindeki toplardamarlar genişlediği için olurmuş.dr öyle demişti :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…