Hamile miyimdir lütfen yardım

merwisss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2010
264
4
kızlar 21 eylülde adet gördüm 22 ertesi gün gonal f 450 iğnesi vurulmaya başladım bir hafta vuruldum ve bir haftanın sonunda 4 tane yumurtam vardı ve boyutlar 20-21 mm arasındaydı ve ovitrelle vuruldum ve eşimle bir hafta birlikte oldum şimdi üzerinden bir hafta geçti ve kasıklarım arada bir ağrı giriyor ve belimdede çok değişik bir ağrı var göğüslerime dokunamıyorum bile sizce bunlar hamilelik belirtisimidir cvplarınızı bekliyorum....şimdiden teşekkürler...

canım hamilelik belirtisi arasında bunlar ama adet belirtisi de olabiliyor sen kendini daha iyi bilirsin reglden önce böyle belirtiler yaşıyomuydun? birde erken canım daha bi hafta daha beklesen idrar testide sonuç verir kan testi de ... yerimseniben

yeni üyeyim...
biraz uzun bir anlatım olacak ama çatlamak üzereyim...
en son 8 eylülde regl oldum!eşim regl olmadan başka bir şehre tayin oldu:KK43:anlıyacağınız arada hamile kalma olasılığım sıfır:KK43:
eylül ayı sonunda kahverengi akıntım oldu 2 gün, kasık ağrısıyla birlikte...
bu ay ki adetim 7 gün geçikti...
birkaç arkadaşımdan üstüne görme dedikleri şeyi duydum
hamile olma ihtimalim varmıdır sizce?
bu arada dün 2 tane hamilelik testi yaptım ikisi de negatif çıktı
offffff çatlıycam cidden...
bu arada kasık ve bel ağrılarım, cok fazla gaz, tükrük salgısında artış gibi değişiklikler de var..
ha bir de akıntımın olduğu dönemden sonra uzun bi süre kabızlık yaşadım ama su an öyle bir problemim yok.
of nolur yorum yapın...çooook deneyimsizim:KK43::KK43::KK43:

yeni üyeyim...
biraz uzun bir anlatım olacak ama çatlamak üzereyim...
en son 8 eylülde regl oldum!eşim regl olmadan başka bir şehre tayin oldu:KK43:anlıyacağınız arada hamile kalma olasılığım sıfır:KK43:
eylül ayı sonunda kahverengi akıntım oldu 2 gün, kasık ağrısıyla birlikte...
bu ay ki adetim 7 gün geçikti...
birkaç arkadaşımdan üstüne görme dedikleri şeyi duydum
hamile olma ihtimalim varmıdır sizce?
bu arada dün 2 tane hamilelik testi yaptım ikisi de negatif çıktı
offffff çatlıycam cidden...
bu arada kasık ve bel ağrılarım, cok fazla gaz, tükrük salgısında artış gibi değişiklikler de var..
ha bir de akıntımın olduğu dönemden sonra uzun bi süre kabızlık yaşadım ama su an öyle bir problemim yok.
of nolur yorum yapın...çooook deneyimsizim:KK43::KK43::KK43:

canım valla aynı durumu üç ay önce bende yaşadım hem idrar hemde kan testi yaptırdım ikiside negatif strestende olabiliyormuş doktor öyle dedi...ben bide o kahveengi akıntı geldikten onra 3 ay adet görmemiştim

mrb canım.öncelikle inş. hamilesindir.bende tedavi ile hamile kalmıştım.benimde belim ağrımış ve kasıklarıma ara ara sancılar girmişti aynen seninki gibi.ayrıca göğüslerimde ağrıyordu.bunların dışında hatırladığım şeyse birgün uzanmış haldeydim.sonra birden doğrulunca sağ kasığımda bıçak saplanması şeklinde denilen bi ağrı girmişti.başka bi belirti olmadı.zaten bulantı,baş dönmesi v.s diğer belirtiler gebeliğin 5-6.haftalarında ortaya çıkıyormuş ki bunların hiçbiri bende olmamıştı.
insanın aklını karıştıran adet belirtileriyle aynı olması.yada kullanılan ilaçların etkisiylede bu tarz ağrılar olabiliyor.ne düşüneceğini şaşırıyorsun.en iyisi hiç düşünmemek ama oda elde değil malesef.bütün düşünceler orada toplanıyor.kendini dinler hale geliyorsun.ve bu yüzdende günler geçmek bilmiyor.sana tavsiyem rahat olmaya çalış,bilmem becerebilirmisin.(hamile olma olasılığın yüksek)

X