Hamile miyim ?

son adet tarihinin ilk günü derken ben 24 mayısta adet oldum bu ayda 21 haziranda olmam lazımdı olmadım hangisini yazacağım

tuğba1986 canım inşallah sağsalim kucağına almayıda nasip eder RABBİM. Hayırlı olsun.
son satın 24 mayıs buna göre 4 hafta 5 günlük gebesin o tarihden bu zamana kadar geçen süre yaklaşık doğum tarihide 28 şubat civarı ama bu son sata göre erken döllenme veya geç döllenmeye göre değiştiği için son satı dikkate alıyorlar ama kesin sonuç ultrasona girdiğinde belli olur doktorun en doğrusunu söyleyecektir.

Tekrar hayırlı olsun :)))

kızlar merhaba, benimde bir sorum olacak..bizde 4 aydır korunmuyoruz,
son adet tarihim 25 mayıs, ondan önceki ayda 25 nisanda olmuştum, ama günlerde 2 gün kayabiliyor, normal şartlarda dün adet görmeliydim ama olmadım, havalardan falanda kaynaklı olabilir mi diye düşünüyorum, çünkü 4 aydır başarız oldu, çok stres yapmak istemiyorum, bir kere daha gecikmişti, kan testi yaptırdım 0.01 çıkmıştı sonraki gün adet olmuştum, vücutta stres yapıp rahatlayınca adet olmak kolaylaşıyor sanırım.. ama bu ay çok kasmamaya çalıştım kendimi, tabi kafamın bir kenarında var hamilelik.. sizce test yapmak için erken mi yani hiç belirtimde yok, önceki aylarda daha çok belirtim oluyordu bu ay hiçbirşey yok, sadece ufak ufak kasıklarımda ağrı oluyor o kadar, cevaplarınızı bekliyorum. teşekkürler..

cnm benim cok cok tşk ederim amin inş hayırlısıyla kucağıma alırım. ama benim bebeğim okadar büyük olamazki :) demekki o şekilde hesaplanıyr pazar gidicem bakalım bebişim görünecekmi inş bi aksilik cıkmaz hep dua ediyrm rabbimde sana nasip eder inş

ne zaman rahme düştüğü bilinmediği için o şekilde hesaplanıyor canım ama kesin sonucu ultrason söyler kalbini ferah tut stres sakın yapma hep mutlu olmaya bak

benimde adetim 2 gün geçmişken test yapmıştım negatifdi şimdi sekiz gün geçti olmadım hala ama test yapmaya korkuyorum inan negatifi görürüm diye hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim bi kaç gün daha bekler gider kan testi yaptırırım en garanti sonuç o :))))

sayazz arkadaşım yarın sabah ilk idrarında test yap bazı hamileliklerde adet gecikmesinden başka belirti vermiyor kişiden kişiye değişiyor hamilelik belirtileri kimileri kusarken kimileri hiç kusmuyor zaten adetinden 1 gün geçmiş test yap idrarda derim ben sonucuda bildirirsen sevinirim hakkında hayırlısı olsun rabbim gönlüne göre versin...

amin...inşallah bebek bekleyen ve isteyen herkesin hakkında hayırlısı olsun..
ya bilmiyorum bir yanım hadi yap diyor diğer yanım hayır bekle diyor, en azından haftasonuna kadar beklesem daha mı iyi olur bilemiyorum ki, çok kararsızım, üzülmekte istemiyorum ama biran önce de sevinmek istiyorum allahımın izniyle. ya negatif çıkarsaaa

negatif çıkarsada adet olmazsan 2 gün sonra tekrarla testi çünkü hcg hormonu idrara geç karışabiliyor ve bazen hamile iken bile test negatif çıkabiliyor ama ben bekleyemem kesin sonuç isterim dersen kan testi yapmanı öneririm arkadaşım benim söyleyebileceklerim bunlar gönlündekinin gerçekleşmesi dileğiyle...

çok teşekkür ederim, yarın deneyebilirsim yapıp sana sonuca yazmak istiyorum, cevap verdiğin için çok sağol, allah herkesin gönlüne göre versin..

çok teşekkür ederim, yarın deneyebilirsim yapıp sana sonuca yazmak istiyorum, cevap verdiğin için çok sağol, allah herkesin gönlüne göre versin..

yardımcı olabildimse ne mutlu bana arkadaşım sonucu mutlak yaz bende akşam test alıcam yarın denicem sekiz gün geçti malum inş. bende hamişimdir bende yarın sonucu yazarım (gönlüm pozitifden yana)

slm kızlar bişey sormak istiyorum
aslında çok erken ama ben biraz panikledim. normalde her zaman 2-3 gün ileriye atar adet günüm ama son 5-6 aydır tam gününde geliyordu. en son mayıs 23 te adet oldum. 21 haziranda ilişki oldu normalde 23ünde bekliyordum ama henüz gelmedi. idrarda koyulaşma ve koku var. aslına bakarsanız 1 hafta sonra sınavımm var stres kaynaklı da olabilir ama bu şartlarda hamile olma ihtimalim var mı?
çok çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

ay aklıma hep kötü şeyler geliyor korkuyorm ama senin dediğin gibi olmak en doğrusu. inş sende hamissindir birlikte nasıl geçirdiğimizi yazısışırz burada hep haber vermeyi unutma bana ama. sen nerede oturuyrsun buarada

cnm benim adetim 3 gün gecikince idrar tahlilinde cıktı. evde kendim yaptım sabah ac karnıma ilk idrarımla onlada olumlu cıkınca hemen doktora gittim inş hamilesindir cnm

ay dün işten çıktım koştur koştur eczaneye gittim ama kapanmış iyimi yetişemedim bende evde bi ovulasyon testi vardı burda yazılanları okuyunca yapayım dedim çift çizgi çıktı ama ne derece doğru yanıt verir bilinmez eşimden de isteyemiyorum varsa ona süpriz yapmak için bu cumartesi kan testi yaptırcam (ozamana kadar adet görmezsem) kesin sonuç o hakkımda hayırlısı

canım ben istanbulda - anadolu yakası tarafında oturuyorum peki sen?

yardımcı olabildimse ne mutlu bana arkadaşım sonucu mutlak yaz bende akşam test alıcam yarın denicem sekiz gün geçti malum inş. bende hamişimdir bende yarın sonucu yazarım (gönlüm pozitifden yana)

merhaba alminasu, testi bugün aldım yaptım sonuç negatif çıktı....ve ben halen adet olmadım, bakalım ne zaman olucam yada olmayacak mıyım, biraz daha beklemeye karar verdim doğal olarak belki çift çizgiyi görebilirim yada kırmızıları

slm arkadaşlar konu başlığı benide çekti biraz önce iki tane test yaptım ama negatif işten gelen kadarda idrarımı tuttum belki faydası olur diye adet tarihimi bir gün geçti gönül ister hamile olmak her ay ümitlendiğim için şaşırmıyrm ben iki senedir istiyrm kontrollerim normal çıkıyr ama sonuç negatif yarında doktor randevum var planıma göre adet günüme denk geliyr diye hormon testlerini tekrarlar diye şimdi ne diceğimi bilmiyrm doktora ama olsa idrar testinde silikte olsa çıkar dı dimi

inanılmaz mutluyum şaşkınım.dün burayı okudum ve anlattığınız belirtilerin aynısının bende de olduğunu farkettim.özellikle gögüslerimin ucuna dokunamıyordum canım çok acıyordu,2 gün önce de mide bulantısı kusma yaşadım.ama hep diyordumki ben kesin psikolojik olarak hamile kalmak istedğimden kendi kendime gelin güvey oluyorumdur diyordum.sonra dün burayı okuyunca bugün test aldım.ve az önce denedim :) ilk defa kopkoyu o 2 çizgiyi gördüm.okadar ümitsizdimki kesin yine tek çizgi çıkar diyordum ama bu kez Pozitiffffff :) yarın eşimle gidip hemen kan vericem,inş.test doğrudur ve hamileyimdir :))

Merhaba.Hamişlerimizi burdan tebrik ediyorum.Darısı başımıza.Benimde son adetim 23 haziran 4 günüm geçti.Bugün öğle lekelenme yaşadım.Sonra hiç bişey yok.Göğüslerim çok acıyor.Yarınıda atlatırsam test yapcam...Ama hamiş değilmişim gibi geliyor.Çok yoruldum her ay ACABA demekten.Darısı başımıza

beren umarım gönlünün istediği olur adetin bir gün bazen çıkmayabilir testleri özellikle adetinin 10 gün geçmesi uygun görüyorlar ama bizler sabırsız olduğumuz için hemen sonucu görmek isteriz idrara geç karıştığı için idrar testlerinde görünmeyebilir kesin ve emin olmak istiyorsan kan testi yaptırabilirsin doktor kontrolune gelincede adet olmasanda git ve doktoruna söyle muayene eder en azından diyebileceklerim bu kadar hakkında hayırlısı olsun

chanelcoco ALLAH kucağınada almayı nasip etsin hayırlı olsun :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…