Hamile miyim ?

Test yapmazsan kısa sürede nasıl öğrenebilirsin ki vahiy yoluyla mı:) korkunun ecele faydası yok iyi yada kötü gerçeklerle yüzleşmek her zaman daha iyidir

Eşiniz çok istiyor siz istemiyorsunuz ama asla önlem almıyorsunuz. Şimdi olmasa bile bi kaç ay sonra (sağlık sorununuz yoksa) hamile kalırsınız zaten. Ya korunmayı öğrenin ya da kabullenip ha şimdi ha 3 5 ay sonra diyip hayatınıza devam edin.

Yasiniz kac cok merak ettim. Yetiskin bir kadindan cok cocuk, ergen gibisiniz. Korkunun ecele faydasi mi var? Madem istemiyorsunuz neden korunmadiniz. Ilac kullanmiyorsanizda o an kondom kullansaydiniz ama kesin esiniz istemedi. Esinize acikca istemiyorum diyemiyormusunuz?

Eşiniz içinize boşaldı mı? Stres yaptığınız içinde regl olamıyor olabilirsiniz

Madem çocuk istemiyorsunuz neden nikahtan önce bir jinekoloğa gidip size en uygun doğum kontrol hapı ne ise onu kullanmaya başlamadınız?

Kusura bakmayın ama hem istemeyip hem hiçbir doğum kontrol yöntemini kullanmamak akıl kârı mı sizce?
Çocuk isteyen adama güvenerek tedbir almamak da umarım inşallah boğazınızı sıkıp size şiddet uygulayan kişiyle evlenmemişsinizdir.

Umarım istediğiniz sonuç olur bende isteyen taraftayım 3 düşük yaşadım en sondan 1 yılı geçtı çocuğumuz olmuyor bu ay 1 hafta gecikti testim bu şekil çıktı ilki 2 3 gün önce alttaki bu sabah
Tekrar aynı şeyleri yasamaktan çok korkuyorum karnımda ara ara ağrılar oluyor

Eklentiler

• 6C12D130-3108-499E-94F7-B52213AC9786.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 20
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…