Hamile miyim?

rozas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
2
0
Merhaba ben geçen ayın 12 sinde korunmasız bi ilişki yaşadım sabahına ertesi gün hapı aldım 14 ünde regl oldum ama bu ay reglim gecikti kasıklarım ağrıyor 2 3 gündür devamlı hamile olabilir miyim lütfen cevaplar mısınız?

Eğer regl gördüyseniz hamile değilsinizdir

Kullandığınız hap ufak bir düzen bozukluğu da yapmış olabilir. Normalde adetiniz düzenliyse ve idrar testi de yaptıysanız hamilelik yoktur bence

Kullandığınız hap ufak bir düzen bozukluğu da yapmış olabilir. Normalde adetiniz düzenliyse ve idrar testi de yaptıysanız hamilelik yoktur bence
O ay erken olmuştum normal olma süremden kasık ağrısı beni korkuttu sadece internette hamilelik belirtisi denilince

Aralıkta 2 kere korunmasız ilişkim oldu içine boşalma olmadı ocakta ve şubatta gecikmeli adetlerim oldu 2 ocakta beta hcg 0.13 11 ocakta beta hcg <0.05 çıktı ve bu ayki reglim 5 gün gecikti 14 şubatta test vermiştim tekrar <0.100 çıkmıştı hamilelik riski var mıdır sizce çok stres yaptım acaba o yüzden mi gecikti ve kan ilacı kullanıyorum o etkiliyor olabilir mi yardımcı olur musunuz çok telaş yapıyorum korkuyorum normalde adetim 1-2 gün gecikiyor ve aralıkta 2 kez ella içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…