Hamile miyim yardımcı olur musunuz?

xxzehraxx

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
60
14
29
İki aylık evliyim. Döngüm 25 günde bir oluyor ama bazı dönemlerde bir iki günlük sapmalar olabiliyor adetime 5/6 gün kala korunmasız ilişkiye girdik. Acayip halsiz hissediyorum birkaç gündür bugün adet günümdü olmadım. İştahım açıldı. Saçma salak durmadan ağlıyorum. Yani bu kadar çabuk etki hissetmem normal değil bence psikolojik mi onu da ayırt edemiyorum

Test yapın
Belirtiler adet döneminde de oluyor çünkü

Bu belirtilerin çoğu adet öncesi sendromu PMS yüzünden de oluyor aylardır hamile kalmaya çalışan biri olarak söylüyorum. Psikolojik olması çok muhtemel ama gebelik de olabilir tabii ihtimal var, test yapmalısınız

Normalde adetiniz gecikmiş aslında erken değil yapsanız çıkar, geç döllenme ise çıkmaz sadece o durumda testi adet olmazsanız eğer tekrarlayabilirsiniz

Test yapin en mantiklisi bu. Adet belirtisi de olabilir gebelikte olabilir test yapmadan bilemezsiniz ki. Hizli testlerden alin hemen eczaneden 2 tane bir normal bir de erken gebelik diyerek alin bu sekilde sabah ilk idrarla testler ayni anda yapin ilk 5 dk da cikan sonuc dogrudur. Kanda verebilirsiniz hayirlisi olsun hakkinizda bilgilendirirsiniz :)

Çok heyecanlıyım inşallah olur inşallah hayırlı haberler yazarım buraya

Test yaptınız mı acaba? Sonuç nedir
Bugün yaptım test adetim üç gün gecikti ama test için biraz aceleci davrandım en az on gün beklemem lazımdı şu an İçin negatif çıktı adet düzenim bozuk değil benim bu gecikmede normal değil benim için test negatif bikaç gün sonra sağlık ocağında kan vermeyi düşünüyorum

Bu sabah regl oldum çok üzgünüm

Bu sabah regl oldum çok üzgünüm
Insallah uzme kendini bir daha ki ay degerlendir yumurtlama gunlerini ovulasyon testi alip pik oldugunda muhakkak degerlendir Allahtan umit kesilmez. Ben denedigim ilk ay hamile kaldim ama dikkat etmen gerekenler var. Ayaklarini sakin usutme, havalar soguk patik giy. Ara ara sicak su torbasini ayaklarinin altina koy. Mumkunce gunlerini degerlendir. Ustunu de sıkı giyin. Ben yeleksiz asla gezmiyordum. Usutmekte gebe kalmaya engel oluyor. Insallah sıkma canini bir daha ki aya motivasyonunu dinc tut

Ovülasyon testine bakar mısınız 8 olan pik olmuş daha sonra çatlamış dimi

Eklentiler

• Screenshot_20221213_112611_com.android.gallery3d.jpg
    18,3 KB · Görüntüleme: 60
Allah razı olsun nasibimde varsa olur elbet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…