Hamile miyim yardım

afilito

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2023
41
5
28
Merhabalar reglm çok düzenlidir 6 ay önce regl geciktirci kullanmıştım ama düzenli regl olmaya devam ettim. Bu ay 5 gün reglm gecikti kan ve idrar test yaptım negatifti sonrasında bayram tatilinde regl olmıyım diye 4 gün geciktirici kullandım bırakalı 6 gün oldu hala regl olmadım evde bikaç kez test yaptım hala negatif. çarşamba doktora gideceğim ama hamile olma ihtimalim var mı sizce 8 haziranda regl olmam lazımdı. 16 gün gecikme testte çıkmama ihtimali var mı bir de çok çook hafif kahverengi lekelenmem oldu başına gelen var mı böyle bir şey

12 gün önceki kan ve 3 gün önceki idrar Test sonuçlarını da ekledim

Eklentiler

• IMG_1105.jpeg
    114,1 KB · Görüntüleme: 323
  • IMG_1106.jpeg
    42,2 KB · Görüntüleme: 321
12 gün önceki kan ve 3 gün önceki idrar Test sonuçlarını da ekledim
Hamile değilsin Allah isteğin zaman versin inşallah canım o kullandığın ilaç geciktirici olduğu için anca etki eder bırakınca etkisi sürüyor azcik.daha gelir birkaç güne

Merhaba bugün gecikmenin 16.gününde evde test yaptım tekrar böyle çıktı en son ilişki üzerinden 21 gün geçti sizce bir şey var mı yoksa ben silik çizgi mi görüyorum

Eklentiler

• IMG_1117.jpeg
    125,8 KB · Görüntüleme: 308
Merhaba bugün gecikmenin 16.gününde evde test yaptım tekrar böyle çıktı en son ilişki üzerinden 21 gün geçti sizce bir şey var mı yoksa ben silik çizgi mi görüyorum
Canım ben çizgi göremedim ama istersen kan ver daha net sonuç olur

En son ilişkin 21 gün önce olduysa mutlaka gebelik çıkardı. Kan testi yaptırıp emin olup adet söktürücü kullan istersen canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…