hamile miyim! şoktayım

archy

Guru
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
18
3
kızlar ben bu sabah idrar testi yaptım iki cizgi vardı ama biri silikti sallamadım basta cunku 2 yildir evliyim ve adetim bazen gecikiyordu biz de korunuyor olmamıza ragmen test yapıyorduk belki olmustur diye ve hep negatif cikiyordu. o yuzden bu defa da reglim gecikmistir diye düsünüyordum. sonra kocama soledim o da bi test daha alalim dedi gerek yok hamile deilim dedim cunku daha dusunmuyordum bebek. sonra kocam bir test daha alip geldi ve o testi de yaptim. bu defa bariz iki cizgi ve pozitif cikti..

simdi ben hamilemiyim sabahtan beri agliyorum ne tuhaf bi duyguymus bu. sevinc, saskinlik, huzun...

evet hamılesın canım.
tebrıkler hayırlısı olsun.
benımde cıft cızgı cıkmıstı ıkıncısın sılıktı bende ilk ınanamamıstım hep negatıf gordugum ıcın.
bırde kanda gebelık testı yaptır garantı olsun...
saglıcakla kucagına alırsın ınsallah...

ayy hersey normaldı normal bır baslık gıbı okuyordum bı guzel taa kii

simdi ben hamilemiyim sabahtan beri agliyorum ne tuhaf bi duyguymus bu. sevinc, saskinlik, huzun...

su yazıyı okuyana kadar..ayy bısey dugumlendı bogazıma,senle bırlıkte aglıcam nerdeyse..

bana ne oldu anlamadım..Allah analı babalı buyutsun sımdıden canım..

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin..amiiinnn...

hayırlı olsun canım :CüvCüv:
evet ne güzel bi duygu ne mutlu cennet seninde ayaklarının altına seridi inaşallah
bende 6gün önce öğrendim hamiş olduğumu
tarifi yok bu duygunun hayırlı olsun canım inşallah sorunsuz bi 9 ay geçirirsin :Saruboceq:

%99 olasılıkla hamilesin canım:lepi:

fakat emin olmak için kan testi de yaptır.

hayırlı olsun canım... allah tamamına erdirsin inşallah..
hamilesin evet :)
çok tatlı karmaşık bi duygu di mi :)
süper bişey bu... allah herkesi meleklerine kavuştursun... amiiinnn

kızlar ben bu sabah idrar testi yaptım iki cizgi vardı ama biri silikti sallamadım basta cunku 2 yildir evliyim ve adetim bazen gecikiyordu biz de korunuyor olmamıza ragmen test yapıyorduk belki olmustur diye ve hep negatif cikiyordu. o yuzden bu defa da reglim gecikmistir diye düsünüyordum. sonra kocama soledim o da bi test daha alalim dedi gerek yok hamile deilim dedim cunku daha dusunmuyordum bebek. sonra kocam bir test daha alip geldi ve o testi de yaptim. bu defa bariz iki cizgi ve pozitif cikti..

inş. ben ve benim gibi bebek hasreti çekenlerde yaşar bu sevinçişaşkınlık ve huzru
allahım sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin arkadaşım

Tebrik ederim aynı duyguları ben de yaşıyorum.ALLAH yüzünü görmeyi de nasip etsin inşallah...

tebriklerr a.s.
Allah tamamına erdirsin inş saglıkla kucagına al bebegini hayırlı olsun cnm :emir_bebek:

hepinize cok tesekkur ederim kızlar...insallah rabbim olmayan ve isteyen herkese nasip eder.
bugun doktora gidip kan testi de yaptıracagım. hala kimseye söylemedim. biliyormusunuz bunu ilk sizle paylastım. gurbette oldugum icin mi bilmiyorum cok duygusalım durmadan aglıyorum.. ne olacak benim bu halim bilmiyorum...

hayırlı olsun canım :CüvCüv:
evet ne güzel bi duygu ne mutlu cennet seninde ayaklarının altına seridi inaşallah
bende 6gün önce öğrendim hamiş olduğumu
tarifi yok bu duygunun hayırlı olsun canım inşallah sorunsuz bi 9 ay geçirirsin :Saruboceq:

cok tesekkur ederim fatolina. senin topigini de yeni farkettim hepsini okudum :). cok guzel anlatmıssın ben supriz yapamadim kocama sonucu beraber ogrendik en buyuk hayalimdi ona cok guzel ve degisik bi supriz yaparak baba olacagıni soylemek. hazirliksiz yakalandik biraz biz...o yuzden pek istedigim gibi olmadi ilk gun:KK43: ona da cok uzuldum(aglamak icin sebep ariyorum zaten)...

bebeklerimizin dogum gunleri yakin olacak galiba.. gelismeleri anlatiriz birbirimize.insallah sorunsuz ve keyifli bir hamilelik geciririz. ben de seni tebrik ediyorum.. insallah saglikla kucaklariz meleklerimizi...kaydirigubbakcemile5

X