hamile miyim sizce ?

merhaba herkese son iki gündür iyice stres yapmaya korkmaya başladım , hemen anlatmaya başlıyorum . mart 22 benim ovulasyon günümde eşim yurtdışına gidip geldiğinden ötürü pek denk getireiyorduk ama çok çok çok çocuk istiyor karnıma vurur arada ee artık doğur kedi de doğursan razıyım diye her gün bir yerden çıkarır konuyu açar midem bulansa der boş boş bulanmasa keşke bir nedeni olsa neyse . ayın 22 si gecesi gelebildi yanıma 23 - 24 ünde birlikte olduk o tarihten bugüne arada birlikte olamadık hem ev karışık hem aramız bozuk biraz o bana ben ona sinirliyiz ama 24 ünden beri karnımda hareketlilik gaz hissediyorum üşütmüşümdür şişkinlik adet olucam diye geçiştirdim kendimi ama pek adet sancısı gibi değil karnımda aşağıya doğru belli biryer geceleri özellikle dikkatimi çekiyor iğne batıyor gibi oluyor son bir haftadır öncesinde varsa da ilgimi çekmemiş olmalı devam edince dikkatimi çekti , pek hareketli biri değilim genelde evdeyim yani yorulacağım işler yapmıyorum sağ bacağım kasılıyor sanki o da son 4-5 gündür var gibi uzandığımda sağ bacağım çekiliyor gibi hissediyorum. burada takip ediyorum tecrübeli arkadaşların yorumlarını bende ne göğüs ağrısı ya da şişkinliği var . akıntım vardı çok fazla devam ediyor huzursuzluk var gece iki hafta da iki defa bebekle ilgili kabus gördüm eşime sinirleniyordum daha çok bunu eşimle aramda ki sorunlara bağladım tabi ama kafamı karıştırıyor herşey şuan bende bir değişiklik var nedenini çözemiyorum ümitlenmekte istemiyorum ama sanki kabullendim var evet var böyle düşünmeye başladım. adetim 3 gün gecikti düzenli oluyorum en azından 5 aydır garanti. yorgunluk yaşıyoruz çok uyuyoruz demişler bende şöyle gündüz herhangi bir işle ilgilenirken bile dank diye kafam düşüp uyuyorum en az 1 saat ama gece çok huzursuzum uyuyamıyroum dün 3 ü buldu dönüp durdum. iştah açıldı demişler bende sabah aç uyanıyorum normalde kalktı mı 1 saat sonra kahvaltı yaparım son zamanlarda direk saldırıyorum ama yiyemiyroum gözümün önünde bir sürü yemek ama önümde olsa yiyemiyorum gece çok acıkıyorum şuan koca ekmeğe tost yaptım ayranla yedim dün gece de bu saatlerde canım birşeyler çok istedi yine yedim ama gündüz acıkıp önüme aldığım hiçbirşeyi midem almıyor. duygusal dengesizlikle alakalı ne yaşıyorum bilmiyorum çok gerginim sinirliyim dokunsalar patlıyorum , ben karar veremedim anlayamadım daha önce gebelik yaşamadım daha önce şüphelendiğim oldu alıp testi yapınca negatif cıkınca ne kadar üzüldüğümü ve testi yapana kadar nasıl elimin ayağımın titrediğini hatırlıyorum , korkuyorum garanti olsun dedim pazartesine kadar adet olmazsam yapıcam dedim ama bu gece çıldırıyorum artık test almadım keşke alsaydım idrar testi yapsaydım en azından . benim yaşadıklarıma anlam veren sormak isteyen tecrübelerini yazmak isteyen olursa çok mutlu olurum .

slm canım bende aynı senin gibiyim kasıklarımda igne batıyormuş gibi oluyor özellikle geceleri ve sabaha karsı zaten gece doğru duzgun uyuyamıyorum bebek görüyorum sürekli ve bi sıkıntı oluyo ter basıyor arada bir gögüs ucumda diklesti ve halası buyudu iyce bide ayaklarımın altı kasınıp duruyor.aynen sende oldugu gibi çok acım ama bisey yiyemiyorum özellşikle yogurt peynir gibi seyler cok kokuyor burnuma dun aksam dayanamadık test yaptım basta görünmedi ama cok cok hafif bi ikinci cizgi var gibi ama emin olamadım işte kendimi çok garip hissediyorum ama işte sonrada uzulmek istemiyorum umarım bebişimiz vardır ikimizdede

hayırlı uğurlu olsun Rabbım bu guzel duyguyu herkese tattırsın:emir_bebek:
yok düşer müşer diyen densiz doktorların fütursuz laflarındanda hepımızı korusun:KK47:

Adetın kaç gun gectı cnm. batma hıssı bendede oluyodu adet sancısı sanmıştım
kasıklarımın biraz altina dogru batma seklinde oluyo iki tarftada yayılıyor gibi oluyor bilmiyorum ama ilk defa böyle bişey yasıyorum bazende cok sıddetli oluyor gebelik testini aksam yapmıstım ve hiç idrarım yoktu ondan net gözükmemişl olabılırmı acaba bilmiyorum canım ama kendimi çok garip hissediyorum ümitlenmekte istemiyorum

cok tesekkur ederim :) bakalim deger artacak mi cok sagolun ilgilendiginiz icin ben cok mutlu oldun acikcasi esime anlatamadim buraya yazdim ilgilediniz yanimda oldunuz :) buarada ben sag bacak kasilmam devam ediyor daha azla hatta belim agriyor ve karnim cok agriyor bu agri icin bir yorum yapmadi doktor belirtilerinizle karsilastirabilirsiniz adetim bugun gecikeli 6.gun oluyor bulantimda var arabayla yolculuk yaparken zoelandim birde.cok uykum var

cok tesekkur ederim :) bakalim deger artacak mi cok sagolun ilgilendiginiz icin ben cok mutlu oldun acikcasi esime anlatamadim buraya yazdim ilgilediniz yanimda oldunuz :) buarada ben sag bacak kasilmam devam ediyor daha azla hatta belim agriyor ve karnim cok agriyor bu agri icin bir yorum yapmadi doktor belirtilerinizle karsilastirabilirsiniz adetim bugun gecikeli 6.gun oluyor bulantimda var arabayla yolculuk yaparken zoelandim birde.cok uykum var

sendekilerin aynısı bende de var bugun benimde midem bulanıyo.ya belki benimki korkudan psikolojikte olabilir.senin gibi belki benimde değerlerimazolduğu için testte çıkmamış olabilir.bugun 10cu günüm benim.pazartesiye kadar beklicem olmadı doktora bende :KK1:

adet belirtilerıyle aynı olduğu için ınsan karıştırabılıyo bazen. hatta adetınız duzensızde benım gıbı ıdrar testıne bıle guvenmeyın

sendekilerin aynısı bende de var bugun benimde midem bulanıyo.ya belki benimki korkudan psikolojikte olabilir.senin gibi belki benimde değerlerimazolduğu için testte çıkmamış olabilir.bugun 10cu günüm benim.pazartesiye kadar beklicem olmadı doktora bende :KK1:

benim idrar testinde de sanki hic yok gibiydi ikincicizgi dikkat et canim bi muayene ol benim gibi icin rahatlasin ben halen adet olucam saniyorum

bendeöleyimolmulş gibi hissedip tuvalete gidiyorum.bende net bir şekilde tek çizgi çıktı ama hala korkuyorum.takip edicem seni bakalım neler olcak ilerde çok meraklıyım

Kızlar sabah test yaptım negatif ama kasiklarimda hala ağrı var sat 5 nisandi. Esimlede tartıştık zaten cok kötüyüm varsada düşük yapicam sınavlarim var ıstanbul a geldim dua edin bana ne olur.

Son düzenleme:
Kızlar sabah test yaptım negatif ama kasiklarimda hala ağrı var sat 5 nisandi. Esimlede tartıştık zaten cok kötüyüm varsada düşük yapicam sınavlarim var ıstanbul a geldim dua edin bana ne olur.
canim stres yapma sakin bu esler ah esler eni de deli etti bugun hala kabullenmis degil durumu birde kizinca snin kadar bende yasiyorum bu durumu diuor sanki onun cani yaniyor takilma bosver sinavlarina kendine odaklan kendini inleyince stres yapiyor insan

Herkeze merhaba Ben bugun kayit oldum bir sorum olucakti ama nereye yazmam gerektigini tam bilemedim insallah dogru yere yaziyorumdur.
Regli olmama 5 gun var dayanamayip hamilelik testi yaptirdim one step mavi olandan iki cizgi cikti ama ikinci cizgi biraz acik renkte. Birde one step markasi nin ovulasyon testini yaptim cok net iki cizgi cikti yumurtlama gunlerimde bile bu kadar net gormemistim. Hemen kan testi vermek istemiyorum ama boylede merakediyorum:) bir fikri olan varmi acaba?

Herkeze merhaba Ben bugun kayit oldum bir sorum olucakti ama nereye yazmam gerektigini tam bilemedim insallah dogru yere yaziyorumdur.
Regli olmama 5 gun var dayanamayip hamilelik testi yaptirdim one step mavi olandan iki cizgi cikti ama ikinci cizgi biraz acik renkte. Birde one step markasi nin ovulasyon testini yaptim cok net iki cizgi cikti yumurtlama gunlerimde bile bu kadar net gormemistim. Hemen kan testi vermek istemiyorum ama boylede merakediyorum:) bir fikri olan varmi acaba?

cok erken degil mi ya cikmasi icin baska bi testle daha mi denesen sasirdim bekliyorsan insallah vardir canim tabi :KK66: benim gwcikyigi besinci gunde cok silik cikti bugun emin oldum sabredebilirsen bekle tabi kanda dusuk cikarsada stres yasarsin

cok erken degil mi ya cikmasi icin baska bi testle daha mi denesen sasirdim bekliyorsan insallah vardir canim tabi :KK66: benim gwcikyigi besinci gunde cok silik cikti bugun emin oldum sabredebilirsen bekle tabi kanda dusuk cikarsada stres yasarsin

Erken haklisin hamilelik testinde cift cikmasina heycanlanmadim ustune birde ovulasyon testinde cok koyu iki cizgi cikinca acaba mi de dim ?? Internet te arastirdim ovulasyon testinden erkenden belli oluyormus hamilelik ne kadar dogru bir bilgi bilmiyorum...

Erken haklisin hamilelik testinde cift cikmasina heycanlanmadim ustune birde ovulasyon testinde cok koyu iki cizgi cikinca acaba mi de dim ?? Internet te arastirdim ovulasyon testinden erkenden belli oluyormus hamilelik ne kadar dogru bir bilgi bilmiyorum...

bende cok bilmiyorum canim yalnis birsey soylemeyeyim sabit konu varya genel daha cok kisi bakiyorboraya ona yazsana birde yasamis olan vardir illa

X