Hamile miyim sizce ?

flowers0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
54
18
30
Selam kızlar 3 yıllık evliyim 2 buçuk yıldır çocuğumuz olmuyor tüp bebek yaptırdık tutmadı bu ay adetime 2 gün var kaset test yaptık silik çıktı hamile miyim sizce çokta heveslenmek istemiyorum daha önce de kaset test yapmıştım bundan daha da silik çıkmıştı ama kan verdiğimde çıkmadı test bozukmuş yine aynı hayal kırıklığını yaşamak istemiyorum ama bunu da görünce heveslendim baya

Eklentiler

• IMG_9058.jpeg
    IMG_9058.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 108
Selam kızlar 3 yıllık evliyim 2 buçuk yıldır çocuğumuz olmuyor tüp bebek yaptırdık tutmadı bu ay adetime 2 gün var kaset test yaptık silik çıktı hamile miyim sizce çokta heveslenmek istemiyorum daha önce de kaset test yapmıştım bundan daha da silik çıkmıştı ama kan verdiğimde çıkmadı test bozukmuş yine aynı hayal kırıklığını yaşamak istemiyorum ama bunu da görünce heveslendim baya
İlk 5 dk içinde mi çıktı

Merhaba ben de yaklaşık 3 ay yumurta geliştirici ilaç kullandım ardından çatlatma iğnesi olmadı geçtiğimiz ay aşılama denemek istedim yumurta rezervim az olduğu için tedavi alıyorum bu arada. Aşılama tutmadı regl oldum. Şimdi reglim biteli 1 hafta oldu akşam midem bulandı çok ben de şüpheyle test yaptım kaset test başta görmedim çizgi koydum kenara çöpe atacaktım baktım çizgi var baya şoka girdim. Bu sabah ilk idrarla evde yine kaset test vardı yapayım dedim 5 dk içinde 2. Çizgiyi gördüm çok net değildi ama gözüküyordu bariz. Gittim kan verdim. Kan negatif çıktı açıkçası çok üzüldüm hep aynı yerde özel bir hastaneye veriyorum her verdiğim değer 0.100 çıkıyor acaba diyorum bir ihtimal var mı acaba? Testleri ekliyorum yorumlarınıza ihtiyacım var

Eklentiler

• IMG_9461.jpeg
    IMG_9461.jpeg
    67,7 KB · Görüntüleme: 80
  • B1F532CA-E835-4E1E-8524-F74D8DB3CDD7.jpeg
    B1F532CA-E835-4E1E-8524-F74D8DB3CDD7.jpeg
    133,9 KB · Görüntüleme: 83
Merhaba ben de yaklaşık 3 ay yumurta geliştirici ilaç kullandım ardından çatlatma iğnesi olmadı geçtiğimiz ay aşılama denemek istedim yumurta rezervim az olduğu için tedavi alıyorum bu arada. Aşılama tutmadı regl oldum. Şimdi reglim biteli 1 hafta oldu akşam midem bulandı çok ben de şüpheyle test yaptım kaset test başta görmedim çizgi koydum kenara çöpe atacaktım baktım çizgi var baya şoka girdim. Bu sabah ilk idrarla evde yine kaset test vardı yapayım dedim 5 dk içinde 2. Çizgiyi gördüm çok net değildi ama gözüküyordu bariz. Gittim kan verdim. Kan negatif çıktı açıkçası çok üzüldüm hep aynı yerde özel bir hastaneye veriyorum her verdiğim değer 0.100 çıkıyor acaba diyorum bir ihtimal var mı acaba? Testleri ekliyorum yorumlarınıza ihtiyacım var
Kanda negatif çıktıysa yoktur muhtemelen moralinizi bozmak istemem ama çok ümitlenmeyin derim bende ümitlendim bugün ama kan sonucunu bekliyorum işte bu kaset testler yanlış çıkabiliyor

Regliniz biteli daha 1 hafta olmus
Hani varsa bile çıkmaz ki kaset testlerde..

Reglime 3 gün kala bu testlerden yapmıstım aynı böyleydi silik cizgi vardı.Hamileydim.İnsallah kan sonucu da pozitif cıkar 🧿

Evet aslında ben de çok ümitlenmek istemedim kan 0 çıktı çünkü ama tek düşündüğüm şu oldu aşılama sürecinde geriden gelen 1 yumurta vardı boyut olarak küçüktü biz onu göremezden gelmiştik doktorum büyük olanı baz almıştı aşılama gününü belirledi vs tutmadı regl oldum kahverengi geldi. 2 farklı kaset testte de pozitif görünce bir an mutlu olmak istedim hiç görmediğim bir çizgiydi bu zamana kadar. Ama dediğiniz gibi sanırım yalancı pozitif 🤣

X