hamile miyim midir?????????

daha önce geciktiği oluyor muydu?

Bir ara yine böyle. Olmuştu daktor beyin emr cektırdı Allah şükür bişeyin çıkmadı porlaktın yüksekte 39 falanda daotinex kullandım düzeldi ama şimdi yone olmadım o kadktor adet söktürücü vermişti bu doktor bişey vermedi vajinal ultrsyon cektırdı. 10güne hasta olursun dedi yumurtan catlamiş ilaç birşeyi tahil falan yapmadı işte bende ıkı kere idrardan test yaptım değilim hamile. Yani bekliyorum bir yandaşda korkuyorum neden olamıyorum dıye affedersiniz ama ilişkiye. Bile giremiyorum korkuyorummmmm ne yapacak bilmiyorum

Son düzenleme:
Bir ara yine böyle. Olmuştu daktor beyin emr cektırdı Allah şükür bişeyin çıkmadı porlaktın yüksekte 39 falanda daotinex kullandım düzeldi ama şimdi yone olmadım o kadktor adet söktürücü vermişti bu doktor bişey vermedi vajinal ultrsyon cektırdı. 10güne hasta olursun dedi yumurtan catlamiş ilaç birşeyi tahil falan yapmadı işte bende ıkı kere idrardan test yaptım değilim hamile. Yani bekliyorum bir yandaşda korkuyorum neden olamıyorum dıye affedersiniz ama ilişkiye. Bile giremiyorum korkuyorummmmm ne yapacak bilmiyorum

doktor çatladığını görmüşse olursun mutlaka ama üzücü tabi. benim bu konularda pek bilgim olmadığı için per bişey de diyemiyorum. başka bir doktora daha gitsen olmaz mı?

doktor çatladığını görmüşse olursun mutlaka ama üzücü tabi. benim bu konularda pek bilgim olmadığı için per bişey de diyemiyorum. başka bir doktora daha gitsen olmaz mı?

Öyle düşünüyorum işte o doktorda. Cok met ettiler catlamiş 10. İçinde olcan dedi sonrada aşılma başlarız falan demişti olmasam ona tekrar gircem ayda. Başka bir doktora

Oradakisinin ya bugün kimsede ses çıkmıyor hayırdır hu hu sesime ses veren kimse yokmu şimdi

Kimse yokmu bugün nedennnnnnmm sesiz burasııııııııı ya sesime ses veren bile olmadı aşk olsun siz bacılarrrrrr :KK43:(((

Ablam hamile 4 cocuğu ama cokkkkk sevindimmmmm yaaa nasip işte insallh benimde olurrrrr

insan bir yandan sevinirken bir yandan da üzülüyordur.. benim ablam da 15 yıllık evli ve onca tedaviye rağmen çocuğu olmadı. bense evleneli henüz bir yıl olmadı ve eğer tahminlerim tutar da bu ay hamile kalmışsam ablama nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum. bir yandan çok sevinirim havalara uçarım ama bir yandan bir tarafım hep ezik olur...

X