hamile miyim midir?????????

dilketin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2013
3.305
8
kızlar,
benim de 3 gündür adet belirtilerim olmasına rağmen hala adet olmadım. dün acayip şekilde midem bulandı ve çıkaramadım. normalde de midemin bulandığı zamanlar oluyor ama o zaman hep çıkarıp rahatlıyorum. ve çıkarana kadar da geçmezdi bulantım. bu sefer öyle olmadı. 2 kez denememe rağmen istifra edemedim ama nedense sonradan kendisi geçti. ayrıca dün midemde acayip kasılmalar ve taş gibi bir sertlik oldu. hiç böyle bişey yaşamamıştım. bugün de birden başım döndü ama psikolojik mi bilmiyorum ( sizce bunlar hamilelik belirtileri olabilir mi?

test falan yapmadın mı hiç

henüz test yapmak istemiyorum. geçen ay 28inde regl olmuştum ama 24 günde bir olduğum için bugüne denk geliyor. fakat nadir de olsa önceki reglimle aynı gün olduğum da oldu. bu yüzden ayın 28ine kadar beklemek istiyorum... ama bu hiç de kolay olmuyor

kızlar bir fikri ya da böyle bir tecrübesi olan yok mudur????

beklemekten başka çare yok cnm, benm de 28 gunde bir olur bazen nadir de olsa 30 u bulur. ben de gunumden sonra 4 gun bekledim, baya zor oluyor seni çok iyi anlıyorum, hem umutlanıyorsun, hem hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsun. Allah gönlüne göre versin,hayırlısı olur inş.

evet de insan da o süre zarfında belirtilerle teselli bulmak istiyor..

ve belirtileri okudukça öğrendikçe kafasında yaratıyor. ben öyleyim şahsen 5 gün var bat a. ama bütün belirtleri hissediyorum:))). hayal kırklığına uğramamak için testte yapamıyorum zaten çok erken daha beklemek lazım. bence sende bekle en azından o dedğin güne kadar olmasada 3 4 gün dha bekle canım.

Evet adet gününden 10 gün geçtikten sonra ecz satılan kaliteli testlerden alıp uygula inşallah

evet aynen dediğin gibi. benim de geçen ay öyle olmuştu. okuyorum belirtileri; sık idrara çıkma- ben de çıkıyorum, baş dönmesi- fıldır fıldır, mide bulantısı- akşama midem bulanıyor... ve sonu dediğin gibi hüsran... bu ay bunu yaşamamaya çalışıyorum ama bir türlü de aklımdan atamıyorum tam anlamıyla. işim de yoğun olmadığı için malesef bu durum düşünmeye daha çok fırsat yaratıyor. geceleri kabuslar görüyorum. regl olmuşum falan..off.. neyse Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.. bu ayın 29unda da mevlüt veriyorum kısmetse evimde. inşallah onun bereketiyle biz de müjdeli haberi alırız...

Evet adet gününden 10 gün geçtikten sonra ecz satılan kaliteli testlerden alıp uygula inşallah

testim evde hazır bekliyor :) ama o kadar bekleyebilir miyim bilmiyorum. şu mevlütü atlatır atlatmaz hala hastalanmamışsam ertesi gün eşimle deneriz herhalde...

senin de inşallah belirtilerin doğru çıkar... ne kadardır deniyorsunuz??

ben dayanamadım yaptım canım dün önce negatifti 1 dakika sonra ttım sonra bir baktım silik çizgi gelmiş aynı testi daha önce de yaptım hiç öyle olmuyordu. bende ümitlenmiştim ama malesef sanırım geçersiz

biraz daha bekle istersen en az 5-6 gün geçsin olmazsa bir test yap hatta birkaç tane yap sabahları ilk idrar ile snra sonuca göre yada olmazsan kan testi yaptır

Ben 1 Mayıs'ta adet oldum. Normalde. Olmam lazımdı ama tm20 oldu ama. Olmadım doktora gıttım yumurtan çatlamış olursun dedi. Olmadım. Daha idrar testı. Yaptım ıkı. Defa gebelik yok. Yani bekliyorum bakalım nezamn keyfi gelecek ama inşallah sen hamilesinde hakımızda hayırlısı ınsallah......

daha önce geciktiği oluyor muydu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…