Hamile miyim? Lütfen yardım edin

Ya ama gerçekten çok korkuyorum siz ihtimal vermiyorsunuz başta ben de ihtimal vermedim ama bir sürü belirti yaşıyorum beni korkutan bu zaten
Bu şartlar altında mümkün değil hamile olman diyelim ki hamile kaldın belirtileri yaşaman için bebeğin en az 4-5 haftalık olması gerekir ilişkiden bir hafta sonra belirti yaşayamazsın seninki psikolojik daha fazla olabilirmi diye sormana gerek yok

Yerleşme ağrıları da yaşayamaz miyim? 1 hafta içinde internette olur yazıyor

Nasil da güçlü bi spermmiş ki ic çamaşırını delip rahme ulaşacak vay be

Nasil da güçlü bi spermmiş ki ic çamaşırını delip rahme ulaşacak vay be
YA İc çamaşırı deldi demiyorum. Kenarlardan girmiş olabilir ayrıca erkek arkadaşım boşalınca boxerdan sızıyor baya yani direk çıkıyor dışarı. Benim iç çamaşıra geldiyse de neden geçmesin ki

Ya kimse imkan vermiyor ama birçok doktorun videosunu izledim ihtimal var diyorlar. Yani sperm bir şekilde vajinama bulaşmış olabilir tam da yumurtlama dönemiymiş bilmiyordum. İnternetten bakınca 1 haftada belirti yaşanılabilir yazıyor. Döllenen yumurta rahme tutunurken kasıklarda ağrı falan oluyormuş yani bu yaşadığım şeyler ne onzaman nolur yardım edin ya olma ihtimali var sonuçta ((

Tabikide hissetmezsin kocaman bebeğin hareketleri bile en az 16. Haftada hissediliyor kendini boşu boşuna yıpratma bence konuyu kapatman en doğrusu
Ya ama mesela hamile kalanlar yazıyor ya hani karnımın altında agri hissettim kasıklarımda ağrı oluyor falan. Sonradan test ya
Ya üstümde kıyafet vardı ama surterken taytimi indirdi iç çamaşırımdan sürttü ve o sırada iç çamaşırı yana kaymış olabilir çünkü vajinaya gelen kısmı dar yapıda bir çamaşır. Hani kesin olarak vajinama bulaşmadi diyemiyorum

Ya bir suru insan sana olmaz demis, hala olma ihtimali var yardim edin diyorsun ne yapalim biz iceri kacan spermleri dusunce yoluyla disari mi atalim? Su an sorularinin cevaplarini aldin bence daha fazla yardim edemez insanlar sana.

Regl günümü bekliyorum inşallah dediğiniz gibidir çok korkuyorum

Yaş küçük olunca yumurta sayısı ve yumurtlama durumu çok sağlıklı düzeylerde oluyor canım. Eminim çok pişmansndr bir daha yapmayacaksndr ama eğer hamilelik durumu da varsa ne yapacaksın yapabileceğin bir şey yok ya kürtaj olur ya da doğurmak zorunda kalırsın. Bizler aylardır deniyoruz ama emin ol hamilelik o kadar çok istiyoruz ve bizler istediğimiz için her ay hamileymişiz gibi hissediyoruz öyle olmasını istediğimiz için. Ama sende korktuğun için öyle hissediyorsun dua et hiçbir şey olmasın hayatın mahvolmasn. Ama kalbini ferah tut canım stres te yapma. Adet gecikmesi olunca da test yap

Öncelikle geçmiş olsun bu yaşadığınız mevzuyu buraya yazdığınızda bütün kabalığıyla ve münasebetsizce şakalarıyla sizi rahatsız ettikleri için Ayrıca bir gencin telaş içinde sorduğu soruya hassasiyetle yaklaşan anneler ve anne adaylarına sizin adınıza ben teşekkür ederim Sizler güzel anneler olacaksınız, pırıl pırıl ve evladının yaşayacağı her durumda onu kucaklayıp saracağınız o kadar belli ki buna çok sevindim.

Zaten gerekeni yapmış arkadaşlar ama ben de sonrasında burayı okuyan arkadaşlar için yazmak isterim. Kendinizi kötü hissetmeniz gereken bir durum yok kesinlikle yok hamile değilsiniz. Zevk suyundan hamile kalma ihtimali çok düşük. Kaldı ki bu tarz ilişkilerde bile cinsel organınıza temas eden erkeğin sizi hamile bırakmasından daha yüksek ihtimal sizi hasta etmesi mümkün. Sürtünme yoluyla bile olsa cinsel hastalıklar kapabilirsiniz. Güvenmediğiniz bir erkekle (güvenseniz bile temkinli olmakta fayda var) korunmasız ilişki yaşamayın. Korunmadan kastım kondom, prezervatif tabii ki. Ve bence tamamen ilişki yaşamayı düşünmediğiniz, o derece güvenmediğiniz biriyle kesinlikle sürtünme yoluyla da ilişki yaşamayı göze almayın. Bazen istediğiniz gibi gitmeyebilir çünkü ve duramayacağınız bir noktaya gelebilirsiniz yani istenmeyen sonuçlar doğabilir, üzülebilirsiniz. Fakat diyelim ki istediğiniz gibi gitmedi size göre işler aşırı ilerledi bu kesinlikle dünyanin sonu değil asla kendinizi hor görüp üzmeyin. Evet toplumun bazı gerekleri ve işte kendince düzeni var ama öte taraftan da tabiatınız da var. Karşı cinse heyecan duymak veya heves etmek son derece normal katiyen bunu kendinizi kötü hissedecek bir şey olarak görmeyin. Siz sağlıklı ve normal bir genç olarak arzu duyuyor olabilirsiniz ve bu sizi kötü biri yapmaz. Dini konular ise sadece sizinle inandığınız yaratan arasındadır kimsenin araya girmesine de fırsat vermeyin. Ahlâk bekçiliği yapanları da büyüyünce göreceksiniz ne kadar ahlaklı olduklarını. Ahlaksızlık birini hiç sebepsiz üzmektir mesela ya da hevesini kırmaktır, zarar vermektir. Fakat bunu o ahlak bekçilerinden asla duymazsınız çünkü onlarda bu ahlak asla yoktur varlığını bile bilmezler. Demek istediğim insanlar hata da yapabilir kızmamak, küsmemek ve doğrusunu biliyorsak incitmeden göstermek gerekir. Doğrusu da şu ki sonucunda sorumluluğunu alamayacağınız hiçbir şeye girişmeyin lütfen. Karşınızdakinin sorumluluk alması başka sizin almanız başka. Kimseyle mecbur kaldığınız için evlenmemelisiniz o yüzden kendinize dikkat edin. Ve yukarıda kendince şaka yapan, müsanebetsizce yorum yapan insanlardan bütün ömrünüz boyunca uzak durun. Benimle bile enerjimi düşürdüler okuyunca siz buna izin vermeyin. Her birinizi çok seviyorum gençler canımsınız, saçınızın teline bile kıyamam Asla yaşamaktan ve mücadele etmekten vazgeçmeyin ❤ Bana yazabilirsiniz başımın üstünde yeriniz var

Cok teşekkür ederim samimiyetiniz ve anlayışınız için

Sizde çok güzel bir anne olucaksınız. Dilerim her anne sizin gibi çocuğuna bilinçli yaklaşır. Herkes bişeyler söylemiş bende benzer bişey yaşadım. Yazdığımda alay eden tepki veren çoktu. Bazı şeyler beklenmedik olarak gelişebiliyor. Daha yaşımız küçük durduk yere bunları insan araştırsa da bu kadar detaya girmiyor. Ve ilişki anında o anın hararetiyle insan kontrolünü kaybedebiliyor. Bizde insanız unutmayın. İnsanlar linçlemeye kötülemeye çekinmiyorlar. Şuan psikoloji öğrencisiyim. İşimi ele aldığımda nasıl insanları tedavi edicem diye düşünüyorum. Cahil bilmiyor diyip ayıplamak yerine yol göstermek insanlıktır. Umarım her insan sizin gibi insanlıktan nasibini alır ve yol gösterici olur

Teşekkür ederim inşallah öyle de oluruz iyi anne olmak da iyi insan olmak da hiç kolay değil Hayat bu yahu inişli çıkışlı herkes bir başkasının yaşam tarzını, tercihlerini saygiyla karşılamalı. Sanırsın herkes sudan çıkma ak kaşık! Kaldı ki insanların özgürce cinsel hayatlarını yaşaması onu ak kaşık olmaktan çıkarmaz ki. Bu sadece kendisini ilgilendirir biz kim oluyoruz ki hadsizce eleştirelim. Üstelik insanların duygusal veya psikolojik durumunu bilmeden öyle davranmak kim bilir nasıl sonuçlar doğurabilir bilemeyiz. Gençler bazen öyle bir ruh haline bürünüyorlar ki bu alaycılık ve baskılar sonucunda Allah korusun yanlış kararlar alabiliyorlar. Yani eğer bir konuya dair güzel bir yorumumuz yoksa susalım daha iyi zaten bizim toplumun büyük eksiklerinden biri de susamamak :) Siz gençler de önce okuyun çok okuyun ki böylelerinin eline düşmeyin olur mu? Yolunuz bahtınız açık olsun bölümünüz de şahane tebrik ederim ❤ bu çiçekler de size

Arkadaşlar ben adet oldum. Ama ilişkiden 9 gün sonra oldum. 2-3 gündür adetim bitti ve hala kasıklarıma belime bacağıma ağrı girip çıkıyor. Korktuğum şey şimdi ben ilişkiden 9 gün sonra adet oldum. İnternette Bebek ilişkiden 15 gün sonra rahme yerleşir yazıyor. Ben adetliyken bebek rahme gelmediyse adetim bitince geldiyse hamilelik söz konusu olur mu ? Lütfen bilgisi olan yazabilir mi

Yani adet olunca rahim içi temizleniyor adetli olduğum sürede bebek rahme gelmediyse adetimin bittiği zaman geldiyse hamilelik oluşur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…