Hamile miyim ? Kan testi için beklemeli miyim?

AcemiGebe111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
62
21
27
Adetime 5 gün kaladan itibaren erken gebelik testi yapıyorum. Son 2 gündür baş dönmem ve mide bulantım oldu. Ve adet ağrısı gibi ağrım da var. Adetime 2 gün kala yani bugün sabah prodoctor testini yaptığımda ikinci çizgi silik çıktı. Test bozuk olabilir mi diye predictor markalı testi yaptım onda da aynı şekilde silik çıktı. Her ikiside 5 dk içinde gözüktü. Çok silik olduğu için emin olamıyorum. Sizce hamilelik var mıdır? Hemen kan vermeli miyim? Yoksa çizgi belirginleşene kadar beklemeli miyim?

Eklentiler

• IMG_2163.jpeg
    IMG_2163.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 749
  • IMG_2149.jpeg
    IMG_2149.jpeg
    43,5 KB · Görüntüleme: 676
Dayanamayıp test aldım. Akşam tekrar test yaptım. Kaset testte çok çok silik bir çizgi çıktı. Artımed markalı testte yaptım bu sefer yine silik ama sabahkine göre daha belirgin ve ilk dakikalarda çıktı.

Eklentiler

• IMG_2199.jpeg
    IMG_2199.jpeg
    18,1 KB · Görüntüleme: 679
Dayanamayıp test aldım. Akşam tekrar test yaptım. Kaset testte çok çok silik bir çizgi çıktı. Artımed markalı testte yaptım bu sefer yine silik ama sabahkine göre daha belirgin ve ilk dakikalarda çıktı.
Yalnız artimed cok yalancı pozitif çıkaran bi marka moral bozmak istemem ama.

Sabah tekrar erken gebelik testi yaptım. Predictor marka. Dün akşamki teste göre çok silik çıktı. Sizce neden böyle oldu? Koyulaşması gerekmez miydi?

Eklentiler

• IMG_2208.jpeg
    IMG_2208.jpeg
    32,7 KB · Görüntüleme: 480
  • IMG_2203.jpeg
    IMG_2203.jpeg
    27,9 KB · Görüntüleme: 492
Canım arkadaşımın böyle öğrendik. Testleri silikti. Ama hemen doktora gitme hcg regliyi geçtikten sonra yükseliyor. Biz adete 6 gün kala bu şeffaf çizgileri gördük tabi dolayısıyla kan verdi hemen. Malesef yok dediler bekledik. Hergün kaset test yaptı regliyi geçtiği zaman koyulaşmaya başladı. Regli 2 gün geçti tekrar gitti kan verdi evet hamilesiniz dediler. Bende şimdi 8 gün var bekliyorum kan vermeyide gecikmeden yapmamayı düşünüyorum.😘

Canım arkadaşımın böyle öğrendik. Testleri silikti. Ama hemen doktora gitme hcg regliyi geçtikten sonra yükseliyor. Biz adete 6 gün kala bu şeffaf çizgileri gördük tabi dolayısıyla kan verdi hemen. Malesef yok dediler bekledik. Hergün kaset test yaptı regliyi geçtiği zaman koyulaşmaya başladı. Regli 2 gün geçti tekrar gitti kan verdi evet hamilesiniz dediler. Bende şimdi 8 gün var bekliyorum kan vermeyide gecikmeden yapmamayı düşünüyorum.😘
Ben sanırım çok sabırsızım 🥲🥰 kimyasal gebelikten falan korktum tekrar silik çıkınca. Adetime 1 gün kaldı yarın olmam gerekiyor 🙃

Kızlar kan testi yaptırdım 9.91 çıktı değerim. Kimyasal gebelik mi? Yükselme ihtimali var mı?

Eklentiler

• IMG_2213.jpeg
    IMG_2213.jpeg
    25,8 KB · Görüntüleme: 658
X