Hamile miyim? Hangi gebelik testini yapmalıyım?

Hayırlı olsun

Kızlar test sonucu çıkmış beta hgc 57 resmen kahkaha attım şu kadarcık değer bana bu kadar belirtiyi nasıl yaşattı kaldı ki önceki günler çok azmış

Ovulasyondan 3 gün sonra belirti vermeye mi başladı
Ne kadar erken olmuş hamilelik belirtileriniz
Cidden komik geliyo ama ben dhaa önce hiç ovulasyon zamanı veya regl öncesi falan memede hassasiyet hissetmedim hatta bu 3.gebelik düştüklerimi sayarsam 5.gebelik hiç göğüs hassasiyeti yaşadığım olmamıştı ovulasyon dan sonraki 3.gün başlamıştı hala devam ediyo işin tuhaf yanı gögüs cevresi de koyulaşmaya başladı bu 6. Haftada falan olmuyo muydu ya ?

Koyulasma ile farkeden arkadaşlarım vardı
3 gün sonra başlaması garip geldi ama neticede gebelik olmuş doğru belirtilermis:))
Bendede her adet oncesi göğüs ve karın sancim olduğu için ayırt edemiyorum

Koyulasma ile farkeden arkadaşlarım vardı
3 gün sonra başlaması garip geldi ama neticede gebelik olmuş doğru belirtilermis:))
Bendede her adet oncesi göğüs ve karın sancim olduğu için ayırt edemiyorum
Olmayan şeyler olunca şüpheleniyo zaten insan . Bide işin aslı oturup kendimi dinlemezdm belki gögüs hariç hiç birini farketmezdm bnm eşim dedi sen hamilesin falan ne alaka dedim gögsün büyüdü sütyen takmıyon ağrıyo diye cok asabisin erken uyuyorsun gün içinde uyuyosun falan ben diyorum cok yorgunum şehir değişti yerleşme işi hava değişimi falan he hoş belki de gerçekten öyle hava değişiminden etkilendim hamile olduğumu sandı tesadüfen de hamile cıktım olabilir yani

Maşallah hayırlı uğurlu olsun inşallah

Benim sat da 9 haziran bi tuhaflık hissediyorum kafamda sersemlik gibi arada bi adet gelecek sanıyorum bir de kasılma oluyo biraz ama gelen bişey yok bi kimyasalım var test yapsam poz. Çıksa bile içim rahat olmaz sanırım inşallah sağlıklı gecer gebelikler

Adet döngünüz kaç gün? Benm 25 26 gündü bugün gecikmenin ilk günü Çarşamba günü beta hgc 57 idi bugün 168 olmuş çok şükür inşallah sizde de vardır gebelik :)

Adet döngünüz kaç gün? Benm 25 26 gündü bugün gecikmenin ilk günü Çarşamba günü beta hgc 57 idi bugün 168 olmuş çok şükür inşallah sizde de vardır gebelik :)
Korunmadığımızdan beri düzensiz bazen 25 günde bazen 29 o yüzden daha günüm gelmedi diye hareket ediyorum ama 5 gündür ara ara olacak gibi yokluyor. Artışınız güzel inşallah sağlıkla alırsınız kucagınıza hayırlı olsun

Sizde bi kaç gün daha bekleyip erken gebelik testi yapın bence :) hamilelikte de regl olcakmış gibi kasık bel ağrıyor çünkü benm 10 gündür var mesela

Merhabalar birebir sizinle aynı şeyleri yaşadım reglime 1 gün var idrar testim bariz pozitif çıktı beta hcg 95 çıktı. Göğüs ağrısı yumurtlamadan 2 gün sonra başladı bende de. Çok şiddetliydi ve göğüslerim büyüdü benim de aynı şekilde üstünde damarlar çıktı. Bunu yaşayan birkaç arkadaşım daha var bence göğüs ağrısı kesinlikle çok önemli bir belirti erkenden farketmek için. Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Kızlar bugün tüp bebek transferimin 8. Günü gece baya bir kahverengi akıntım olmuş yoğun baya akmış hala devam ediyor normalde regli olmadanda kahverengi alıntıyla başlar 1 yada 2 gün önce kırmızı kana döner adet günümde yaklaştı tedavi görmüş olmasaydım 1 yada 2 gün içinde olurdum bu adet belirtisimi tutunmanınmı

Çok teşekkür ederim size de hayırlı olsun sağlıkla alın kucağınıza inşallah

Transferin 10. Günü bence kanda belli olur bi kan testi mi yaptırsanız eğer adet olmadıysanız hala.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…