Hamile miyim? Hangi gebelik testini yapmalıyım?

Eszb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2021
265
189
29
İyi geceler arkadaşlar. Son adet tarihim 9 Haziran adet döngüm 26 gün yani ovulasyon 12. Günde falan oluyor tahmini ovulasyon dan 3 gün sonra benm gögüslerimde hassasiyet ve büyüme başladı sonra da aşırı koku hassasiyeti ve kasıklarda sürekli bir ağrı genelde sol kasık ağrıyor 1 hafta durum böyle devam edince 3 gün önce erken gebelik testi yaptım birini sabah ilk idrarla yaptım silik bi çizgi oluştu yanlışlıkmı var diye akşam tekrar yaptım yine silik bi cizgi vardı ama daha az belirgin hayalet gibiydi. Bugünde aşırı yapışkan bir akıntı geldi diğer belirtiler aynı devam ediyor ve aşırı uyuyorum Öğrenmekte acele etme sebebim kanımda pıhtılaşma var ve iğne kullanmaya başlamam lazım, doktor bulmam lazım ve ben yeni şehir değiştirdim hangi doktora gidebilirim hangi hastaneye gidebilirim hiç bir fikrim yok ona göre yol izlemem lazım sizce yarın kaset test yapsam gebelik varsa görebilir miyim?

Bence pıhtılaşma durumundan ötürü kan verin netleştirin

Daha adresi bile almadık sağlık ocağı bu şekilde de yaparmı acaba ?

Daha adresi bile almadık sağlık ocağı bu şekilde de yaparmı acaba ?
Misafir olarak giriş yapabilirsiniz diye biliyorum. Anladığım kadarıyla adetinizin ya başlamış olması lazım ya da 1/2 gün kalmış. Kaset test daha geç sonuç verir, yine erken gebelik testi alın siz bence ya da %100 emin olmak istiyorsanız acile başvurun :) allah gönlünüze göre versin

Hayırlı olsun nasıl belirtileriniz var şu an kasılmalar oluyor mu hiç ? Sağlıklı şekilde yerleşir inşallah.

Direk kan verin sonra da özelde muayene olun durumunuzu söyleyin ona göre ilaç başlarsınız.
Hayırlı Olsun
Şuan özel muayene olmam imkansız yeni taşındığımjz için maddiyat pek iyi değil bulunduğum ilçede randevumu yok kadın doğum mu yok anlamadım il Hastanesi'nde de 15 güne kadar yok . Cuma günü için Kuşadası'nda ki hastaneden randevu aldım adetim 1 gün geçmiş oluyor o gün . Çok teşekkür ederim bu arada

Hayırlı olsun nasıl belirtileriniz var şu an kasılmalar oluyor mu hiç ? Sağlıklı şekilde yerleşir inşallah.
Teşekkür ederim :) bel ağrım hiç geçmiyor kasıklarmda aynı adet olacakmışım gibi adetten bir gün önce olur normalde sadece . Sıcak basıyo vücut sıcaklığım fazla ateşim varmış gibi. Midemde tuhaf ama yani bulantı gibi değil hazımsızlık gibi.

Çok teşekkür ederim

İnşallah Hayırlı haberler alırsınız bizide haberdar edin lütfen
Teşekkür ederim, inşallah. Bu arada ben silik testten sonra bu sabah yine yapmıştm coraspine başlamak için beta hgc artıyorsa cizgi daha da netleşir diye böyle çıktı bende coraspine başladım bugün. Cuma randevu var iğneye de cuma başlarız inşallah kandaki artışa bakıp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…