Hamile miyim? "hamile olanlar yardımcı olabilir misiniz?"

Umut vermek istemem ama aynı durumu yaşadım ve hamileyim yumurtlama günümde leke geldi iki gün kesildi beklediğim adet tarihi 27 yada 28 şubattı adet olmadım ısrarla test yaptım hep negatifti fakat 8 martta kan testiyle hamile olduğumu öğrendim sende bekle biraz adet tarihini 10 gün geçsin kan tahlili ver inşallah istediğin gibi sonuçlanır

Bende test yaptim bugun negatif cikti saten 1 hafta sonra mecbur kan testine baktirmam lazim doktor kontrolum var illaki isticek benden insallah dediginiz gibi olur ya inanki artik esimle test alip yapip sonuca bakmak kabusumuz oldu

Bende test yaptim bugun negatif cikti saten 1 hafta sonra mecbur kan testine baktirmam lazim doktor kontrolum var illaki isticek benden insallah dediginiz gibi olur ya inanki artik esimle test alip yapip sonuca bakmak kabusumuz oldu
Ah kuzum ya kıyamam valla bende öyle diyordum eczaneyi biz zengin ettik falan diyorduk yani ama umutsuzluğa kapılma her kadının bünyesi ve hamileliği farklı geçen seneki hamileliğimle şimdiki arasında dünya kadar fark var o yüzden kalbini ferah tut belirtilerde bişey arama 1 hafta sonraki kan testi sonucun en doğru olanı verecektir sana inşallah gönlünden geçen olur

Amin allah razi olsunn canim

Canm sen naptın belli oldu mu

Hamileymişim canım bütün 5 haftalık oldu

Hamileymişim canım bütün 5 haftalık oldu
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim canım benim çok şükür ben de hamileymişim biliyo musun düşük yaptım ama gene de sevindim sıkıntımız var sanıyoduk artık bu bize umut oldu. bu ay yine kanama yaşamaya başladım muhtemelen yine çatlama kanaması değerlendirdik inşallah 3 hafta gerinden de olsa yetişirim belki sana :)

Çok şükür Valla çok sevindim Allhım hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Ay baya güldüm YouTube videomu izle be kadın o zaman yanında ne işimiz var o kadını çok takip ettim beni tatmin etmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…