Hamile miyim? "hamile olanlar yardımcı olabilir misiniz?"

Merhaba anneler acil bilgilerinize ihtiyacim var.4 subatta regl oldum 10 subatta bitti ve 20 subatta kahverengi lekeler geldi 3 gün sürdü kesildi ara ara kasik agrisi devam etti 5 mart regil günüm olmadim 4 gün reglden gecti ve goguslerde gerginlik var idrar yaparken sol kasıkta agrı var sizce hamilemiyim 1 senelik evliyim korunmasiz iliski oldu yardimci olursaniz sevinirim😘😘🥰
Umut vermek istemem ama aynı durumu yaşadım ve hamileyim yumurtlama günümde leke geldi iki gün kesildi beklediğim adet tarihi 27 yada 28 şubattı adet olmadım ısrarla test yaptım hep negatifti fakat 8 martta kan testiyle hamile olduğumu öğrendim sende bekle biraz adet tarihini 10 gün geçsin kan tahlili ver inşallah istediğin gibi sonuçlanır 🥰

Umut vermek istemem ama aynı durumu yaşadım ve hamileyim yumurtlama günümde leke geldi iki gün kesildi beklediğim adet tarihi 27 yada 28 şubattı adet olmadım ısrarla test yaptım hep negatifti fakat 8 martta kan testiyle hamile olduğumu öğrendim sende bekle biraz adet tarihini 10 gün geçsin kan tahlili ver inşallah istediğin gibi sonuçlanır 🥰
Bende test yaptim bugun negatif cikti saten 1 hafta sonra mecbur kan testine baktirmam lazim doktor kontrolum var illaki isticek benden insallah dediginiz gibi olur ya inanki artik esimle test alip yapip sonuca bakmak kabusumuz oldu 🥺

Bende test yaptim bugun negatif cikti saten 1 hafta sonra mecbur kan testine baktirmam lazim doktor kontrolum var illaki isticek benden insallah dediginiz gibi olur ya inanki artik esimle test alip yapip sonuca bakmak kabusumuz oldu 🥺
Ah kuzum ya kıyamam valla bende öyle diyordum eczaneyi biz zengin ettik falan diyorduk yani ama umutsuzluğa kapılma her kadının bünyesi ve hamileliği farklı geçen seneki hamileliğimle şimdiki arasında dünya kadar fark var o yüzden kalbini ferah tut belirtilerde bişey arama 1 hafta sonraki kan testi sonucun en doğru olanı verecektir sana inşallah gönlünden geçen olur 🥰❤️

Ah kuzum ya kıyamam valla bende öyle diyordum eczaneyi biz zengin ettik falan diyorduk yani ama umutsuzluğa kapılma her kadının bünyesi ve hamileliği farklı geçen seneki hamileliğimle şimdiki arasında dünya kadar fark var o yüzden kalbini ferah tut belirtilerde bişey arama 1 hafta sonraki kan testi sonucun en doğru olanı verecektir sana inşallah gönlünden geçen olur 🥰❤️
Amin allah razi olsunn canim 😘😘🥺

Kızlar selam ben de en son 5 şubatta adet oldum. Ovulasyon testini takip edip yumurtlama gününde ilişkiye girdik. 6 mart sabahı kahverengi lekelenmem oldu. Lekelenme dediğim sadece peçeteye gelen cinsten. Sonra 2-3 defa daha böyle leke oldu. Dedim tamam adet oluyorum. Ancak 7 si oldu hala adet olmadım. Sizce yerleşme kanaması mıdır? Hiç böyle birşey olmamıştı. Kasıklarımda adet olacakmışım gibi bir sızı var özellikle kendimi zorladığımda eğilip kalktığımda falan. Yarın sabah idrar ve kan testi yaptırıcam. Yorumunuzu merak ettim?
Canm sen naptın belli oldu mu

Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın sizin de inşallah en kısa zamanda hayırlı bi evladınız olur. Bilmiyorum dün başladı kanamam bugün de sabah uyandığımda lavaboya girdim tekrar akıntıyla karışık pembe kan geldi. Daha önce ovulasyon testi kullansam mı diye düşündüm aslında ama birer hafta arayla hep özele gittim doktor bana senin yumurtlama günün adetinden itibaren 11. gün dedi. O yüzden gerek duymadım ama keşke alsaymışım. Bu ay da yanılmış olursam öyle yapacağım zaten. Bi hafta geçince test yapacağım yanılma payı olmasın diye. İnşallah ikimiz de hamişizdir :)) Güzel haberlerini bekliyorum inşallah:)
Hamileymişim canım bütün 5 haftalık oldu ☺️

Hamileymişim canım bütün 5 haftalık oldu ☺️
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim canım benim çok şükür🖤 ben de hamileymişim biliyo musun düşük yaptım ama gene de sevindim sıkıntımız var sanıyoduk artık bu bize umut oldu. bu ay yine kanama yaşamaya başladım muhtemelen yine çatlama kanaması değerlendirdik inşallah 3 hafta gerinden de olsa yetişirim belki sana :)

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim canım benim çok şükür🖤 ben de hamileymişim biliyo musun düşük yaptım ama gene de sevindim sıkıntımız var sanıyoduk artık bu bize umut oldu. bu ay yine kanama yaşamaya başladım muhtemelen yine çatlama kanaması değerlendirdik inşallah 3 hafta gerinden de olsa yetişirim belki sana :)
Çok şükür ☺️ Valla çok sevindim Allhım hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ☺️

Doğru diyosunuz ben benim bu gittiğim doktora anlattım dün durumu. Adı Ayşe Duman bayağı da tanınan bir doktor aslında. Kanama yerleşme kanaması olabilir mi, hamile olma ihtimalim var mıdır geleyim mi bir muayene edin diyorum, YouTube videomu izle diyor. Yav demiyor ki ciddi bişey veya değil, ya da muayeneye gerek yok veya var... Ben o kadar videodan tek tek mi arayacağım. Aşırı sinirlendim başka doktora randevu aldım ayın 14'üne..
Ay baya güldüm 😂😂😂 YouTube videomu izle be kadın o zaman yanında ne işimiz var o kadını çok takip ettim beni tatmin etmiyor

X