Hamile miyim..cevapsız sorular.. :)

Merry

......
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010
1.297
3
Kızlar ben geçen ay 08 ekimde adet olmuştum. 29 ekimde kan testi yaptırdım negatif çıktı. adetlerim hep düzenli genelde 28.gün olur. son 2-3 aydır 26.gün oluyordu.neyse geçen akşam yani ayın 4ünde çok az kahverengi bir şey geldi.böyle parmak ucu kadar fln.dünde bugünde aynı şekilde..acaba psikolojik mi diyorum..ne dersiniz bu duruma?

ayni seyi bende sorcaktim benimde hep duzenli olur 25 gunde ama son iki aydir 1 hafta erken geliyr neden acaba??? bence sen doktora git arkadasim nedenmis bi ogren bence

cnm normal o bence bendede öyle oldu misal adet olacagim tarihten iki gün önce geldi ve aynen senin dedgin gibi 2-3 gün leke gibi.o birazda piskolojikmend oluo.üzülme allahtan herzaman hayirlisini iste nasipinde varsa olur zaten cnm bnm

Kızlar ben geçen ay 08 ekimde adet olmuştum. 29 ekimde kan testi yaptırdım negatif çıktı. adetlerim hep düzenli genelde 28.gün olur. son 2-3 aydır 26.gün oluyordu.neyse geçen akşam yani ayın 4ünde çok az kahverengi bir şey geldi.böyle parmak ucu kadar fln.dünde bugünde aynı şekilde..acaba psikolojik mi diyorum..ne dersiniz bu duruma?

tatlım 2 hafta falan sabret ara ara gelmeye devam edrse doktora gözük ya çikolata kisti olabilir yda bebiş yerleşiyordur :KK17::KK17:

canım ben iyiyim özelden mesaj atamıyorum. face varsa gönder ekliyim öle daha rahat görüşüğrüz:):nazar::emir_bebek::emir_bebek:

X