hamile miyim bilemedim kafam karıştı

aysegms

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2010
42
5
arkadaşlar ne olur bana yardım edin kafam çok karışık bu ay ovulasyon günüm ayın 24 ündeydi yani üzerinden 12 gün geçti. bugün dayanamayıp kan testi yaptırdım sonuç 44.44 çıktı 12 günde bu değer normal mi yani kesin hamileyim diyebilir miyim. bu arada adet günüme 2 gün var

ilk tebrik eden ben olayım ayşecim hamilesin tatlım bizlere de dua et olurmu Allah sağlıklı birbebek nasip etsin sana

ilk tebrik eden ben olayım ayşecim hamilesin tatlım bizlere de dua et olurmu Allah sağlıklı birbebek nasip etsin sana

çok teşekkür ederim dualarım hep sizlerle. görümcem değer düşük dedi canım sıkıldı biraz... ama ben bugüne kadar hep 1.0 ları görmekten birden bu sonucu görünce kesin hamileyim dedim. 12 günde bu değer düşükmü gerçektenn

Bu değere göre hamilesin canım tebrik ederim hayrlı olsun :) Bizlere dua et olrmu ? :)

test sonucun 44.44 çıktıktan sonra doktor sölemedimi cnm hamilesin diye:) sen miletin lafına bakma hamilesin:)

Bu değere göre hamilesin canım tebrik ederim hayrlı olsun :) Bizlere dua et olrmu ? :)

canım ben doktor kontrolünde yaptırmadım testi özel hastaneye gidip kendim yaptırdım sonra sonucu görünce aklım başımdan gitti doktorun yanına uğramadan çıktım geldim... bugünde zaten kasıklarımda inanılmaz bir ağrı var aynı adet ağrısı gibi ve süt beyazı kremsi bir akıntım oluyor...

test sonucun 44.44 çıktıktan sonra doktor sölemedimi cnm hamilesin diye:) sen miletin lafına bakma hamilesin:)

canım ben doktor kontrolünde yaptırmadım testi özel hastaneye gidip kendim yaptırdım sonra sonucu görünce aklım başımdan gitti doktorun yanına uğramadan çıktım geldim... bugünde zaten kasıklarımda inanılmaz bir ağrı var aynı adet ağrısı gibi ve süt beyazı kremsi bir akıntım oluyor...

canım sen görümcene bakma benim 5 günüm geçiyordu degerim 459 du 2 gün sonra yaptırdım 1700 olmuştu senin daha adetine 2 gün varmış değerin gayet normal bundan sonrası önemli degerinin katlayıp katlamadıgını takip ettir

Tebrik ederim rabbim hayırlı ve sağlıklı bir hamilelik geçirmeni nasip etsin.bence bir kaç gün sonra yine git hastaneye kan tahliline baktır ama bu sefer doktora uğramadan çıkma sakın.

canım yarın yaptıracağım bir daha internetten araştırdığım kadarıyla değerim normal sat a göre 3 haftalık, ovulasyon günüme görede 12 günlük hamileyim benim değerimde bu zaman değerlerine göre normal. bakalım yarın sonuç ne olacak

Tebrik ederim rabbim hayırlı ve sağlıklı bir hamilelik geçirmeni nasip etsin.bence bir kaç gün sonra yine git hastaneye kan tahliline baktır ama bu sefer doktora uğramadan çıkma sakın.

çok teşekkür ederim canım. yarın cumartesi olduğu için doktoru göremeyebilirim ama testi yarın kesin yaptırıp pazartesi günü doktora göstermeyi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…