Hamile miyim bakar mısınız

ozcem05

Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2022
90
40
Arkadaşlar merhaba bugün regli gecikmesinin 4.günü pcosluyum ama adet düzenli.Bugün kaset ve erken test yaptım silik çizgi var ama emin olamadım 1 sene önce kimyasal gebelik geçirdim korkuyorum sNırım yardımcı olabilir misiniz bana

Eklentiler

• 0A128E00-7AEF-4BB4-9AF3-615CB1634985.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 116
  • CC95EE20-B290-4D62-8CBB-8A8834A02EB8.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 116
Canım testlere göre gebesin hayırlı olsun. Bir an önce kan ver. İki günde bir de tekrarla. Değer 2 katına cıkarsa bil ki sağlıklı gebelik. İçini ferah tut ama kan vermeyi unutma bugün..

Çok teşekkür ederimm cevaplarınız için buraya yazdıktan sonra hemen kan verdim 57.91 çıktı değer ama az sanırım endişelendim biraz Son adet tarihim 11 mart 3. Günüymüş gecikmemin yanlış yazmışım onuda programdan baktım
Kimi değer için az diyor kimi de normal bilemiyoruz ki

Merhaba pcolu olarak senin adına çok sevindim bende uzun zamandır bekliyorum acaba insülin direnci varmıydı senin kilo felan? Buna rağmen hamile kalanda var kalmayanda .. Allah hayırlı etsin bu arada bunun için özel birşey yaptınız mı eşiniz dahil ? Merak ettim..

Merhaba çok teşekkür ederim insülin direncim birkaç ay öncesine kadar vardı matofin kullanmıştım en son normal sınıra gelince kesti dr. İnanın hiçbirşey yapmadım desem yeridir:)) çok kafama takıyordum stres 1 sene öncede kimyasal vardı olmazsa tüp bebek diyordum kendi kendime sanırım kafayı boşaltmakla ilgili benimki ramazan ayıydı malum koşturmalar yoğunluk bende şaşırdım:) sadece keseyi görebildim henüz çok şükür 2 hafta sonra gidicez hala boş gebelik mi diye kendimi yiyorum
Allah isteyen herkese nasip etsin inşaallh sağlıklı evlatlar

Çok uzun yazmışım kusura bakmayın:) Bu arada ekim ve kasım aylarında klomen kullandım kendi çatladı yumurtam ama sonuç almadım bıraktım sonrasında

Öylemi canım bende matofin kullandım kestim ilacın etkisine dayanamadım okadar midemi bulandırdı ki hiç sorma napacağımı şaşırdım kilomda var biraz sen bu süreçte kilo verdin mi acaba kullanırken? Bu arada kendini stresse sokma lütfen tadını çıkar rabbim yine nasip etmiş bu sefer sağlıkla ilerler inşallah banada dua edermisin bende takıyorum nasıl olcak bilmiyorum 2 defa çatlatma iğnesi denedim 7 kez klomen içtim denedim olmadı 3 seneyi bitircez yakında

Çok uzun yazmışım kusura bakmayın:) Bu arada ekim ve kasım aylarında klomen kullandım kendi çatladı yumurtam ama sonuç almadım bıraktım sonrasında
Olurmu keyifle okudum canım iyiki yazdın teşekkür ederim .. bende klomen çooook kullandım 7 kez filan 2 kez de çatlatma iğnesi kullandım. Fakat olumsuz 3 yıl oldu nasip bu işler birazda ..

Dualarım sizinle etmez miyim bizimde temmuzda 2 yıl oluyor sabır lazım iyi düşünün pes etmeyin herşeyin çaresi varmatofinle evet verdim ama bünye pko hemen geri aldım 80kiloyla öğrendim gebeliği de nasip olursa kilolu devam edicez artık:) iğne kısmına geçmedim ben kendi çatlıyor diye adetlerimde düzenliydi hep ama klomeni 6aydan fazla önermiyolar tabi drunuzla siz daha iyi bilirsiniz umarım Rabbim en kısa zamanda size sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Olurmu keyifle okudum canım iyiki yazdın teşekkür ederim .. bende klomen çooook kullandım 7 kez filan 2 kez de çatlatma iğnesi kullandım. Fakat olumsuz 3 yıl oldu nasip bu işler birazda ..
Kesinlikle nasip gerçekten...Rabbim nasıl yazdıysa öyle yaşıyoruz hepimiz
Bu arada rahim filmi falan çekildiniz mi çok hakim değilim ama birde femara için daha etkili diyorlar ben bu durum olmasaydı haziran gibi tedaviye başlamayı düşünüyordum bu kez femarayla birde onu araştırın isterseniz

İnşallah canım amin çok teşekkür ederim umarım güzel bir hamileliğin olur dünya tatlısi bebeğini kucağına alırsın inşallah .. 65.5 kiloyum bende ama boyum kısa elma gibiyim 6 Aydan fazla değil evet aralıklı kullandırıyordu doktorum canım 1 ay kullanıp 1 ay mola yapıyordum sonra ara verdim 8 ay kadar sonra tekrar hiç işe yaramayan bir ilaç benim gözümde

Amin inşaallah
BENde armut şeklindeyim
Pcoslarda oluyor bu şekiller malesef senin yine iyi kilon benimde boy kısa daha beterim yani:)) klomen için bende aynı şekilde düşünüyorum açıkçası değiştirmek bence daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…