Hamile miyim acaba?

Gxuxl_nur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
159
0
40
tahlil sonucuna göre hamile olduğum ortaya çıktı ama bugün ultrasano girdiğimde hiçde iyi haber alamadım doktor normale benzemiyor kese şişkin dedi sonlanabilirmiş 5 haftalıkmış 1 hafta sonra tekrar gidicem zaten kanımda pıhtılaşma var düşüklerim olmuştu iğne kullanıyordum dua ederseniz sevinirim(((

kardesım alh yrdımcın olsn moraliniyüksek tut her şerde bi hayır vardr unutma lütfn dha biraz önce en yakın kız arkdasım bebeğini düşürdü telfnda konuştum aldımm hberini çok üzüldüm ama rabbim verdigi her acıya karşılık bi güzellikte veriyo insana unutma

Cuma günü mübarek gün inş. Rabbimm gölüne göre verir..
..Rabbim inş. hakkında en hayırlısını nasip eder ama gönlümüzden geçen inş. bebişin vardır..Moralini bozma sakın Dua edelim..Gerisini RABBİM bilir..

hayatım cok gecmiş olsun inş. rabbim 1 hafta sonra bebeğine oraya koyar...
inşallah allahım evlat sevgisiyle sınamaz..senin için ve bizler için bol bol dua edicem allahım bizlerede birer evlat nasip etsin diye..
bende 3 kez bebeklerimi kaybettim anne karnında öldüler..gecen ayda kimyasal gebelik yaşadım..benimde kanım sulanmıyor galiba bende kan sulandırıcı iğne kullanıyorum..
allahım hakkında hayırlı olan neyse onu nasip etsin..kalbim ve dualrım seninle canım...bizleri mrakta bırakma haberini beklicem..

Allah razı olsun dualarınız için senin adına üzüldüm Rabbim inş hayırlı evlat verir bende 2 düşükten sonra çocuk sahibi oldum çok şükür birtane evladım var bu ikinci olacaktı olursa birde ikiz deyince daha çok üzülücem sanırım tabi hayırlısı ama sizleri gördükçe en azından bir tane var diye şükrediyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…