Doğuma Hazırlık hamile kıyafetleriniz ve rahatlıgı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

merih

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
45
1
slm arkadaslar ben 22 haftalık hamıleyım ve tehlıkelı bı hamılelık gecırdıgım ıcın hastane harıcınde pek dısarı cıkmadım hep ıstırahat ettım bunun ıcınde sadece 1 pantolon ve bluz aldım su gunlerde artık dısarı cıkmaya basladıgım ıcın yenı kıyafetler almaya ıhtıyacım var bunun ıcınde sızden yardım ıstıyorum bu baslık altında sızler kıyafetlerınızın resımlerını ve kullanıslılıgını yazarsanız cok sevınır ve fıkır sahıbı olmus olurum sımdıden yazan arkadaslara cok tesekkurlerkaydirigubbakcemile5

canım bizlerde yeni yeni almaya başlayacaz ben bir pantolon aldım o kadar artık alacam mecburen

belden yukarısı karnı kaplayan esnek olan pantolanlardan aldım ben onlar çok rahat. gerçi artık hamile pantolonları hep öyle sanırım.

ya kızlar bende evde olanları giyiyordum ama ne care artık hiç biri olmuyor bende pendige gittim ve ordakı bı hamıle gıyıme gırdım ama one ya hem hıc guzel modellerı yok hemde cok pahalı yaa bı kadıfe pantolon 69 ytl yanı okadar elbıselerı hıc sorma hem bıseye benzemıyor hemde cok pahalı bende gıttım bu sene modo olan elbıseler var boll sal yaka dız alt ustude var onlardan aldım hemde 30 ytl cok guxel kızlar valla hıc hamıle kıyafetı satan yere gıtmeyın derım cok pahalı cokk ama sunuda onerım ben hamıle kılotları kullanıyorum cok memnunum

kızlar ben hamile kıyafeti almaya başlayalı baya oldu.çünkü kilo aldığım için daha doğrusu hamile kalmadan önceki pantolanlarım hem çok dar ve düşük belli oldukları için rahat giyemedim.kızlar size tavsiyem 2 tane eşofman muhakkak alın.çünkü çok çok rahat oluyor kullanışı.ben 2,3 tane eşofman alt aldım.2 tane pantolon aldım.birde eşofmanların üstüne giyebileceğim penyeler aldım riklalı ve büyük beden çok rahat oldu.pantolonun üstünede 1,2 bişey aldım.yeter dahada almıcam.çünkü doğumdan sonra onları kullanamıcam ve geçici bir süre için idareten aldım.çok fazla almayada gerek yok kızlar.ama eşofmanı muhakkak alın derim.bu havalarda çok rahat oluyor.

Ben 2 tane etek aldım.Bir de önceden aldığım normal elbiselerimide rahatlıkla giyiyorum.Hani belden aşağısı bol olanlar.Etekleri www.ebrumaternity.com dan aldım.Pantalon ve bluzda var.Online da satıyor.

kızlar ben hamile kıyafeti almaya başlayalı baya oldu.çünkü kilo aldığım için daha doğrusu hamile kalmadan önceki pantolanlarım hem çok dar ve düşük belli oldukları için rahat giyemedim.kızlar size tavsiyem 2 tane eşofman muhakkak alın.çünkü çok çok rahat oluyor kullanışı.ben 2,3 tane eşofman alt aldım.2 tane pantolon aldım.birde eşofmanların üstüne giyebileceğim penyeler aldım riklalı ve büyük beden çok rahat oldu.pantolonun üstünede 1,2 bişey aldım.yeter dahada almıcam.çünkü doğumdan sonra onları kullanamıcam ve geçici bir süre için idareten aldım.çok fazla almayada gerek yok kızlar.ama eşofmanı muhakkak alın derim.bu havalarda çok rahat oluyor.

Eşofman normal eşofman mı yoksa hamilelerin giyinebileceği eşofmanlarmı. Ben hamilelerin giyinebileceği eşofman bulamadım normal eşofman altı aldım ancak sanırım karnım büyüyünce onları kullanamam.

Kızlar ben hamile değilimama TV8 de Pınar Altuğ'un programında giydiği hamile kıyafetlerini çok beğeniyorum. Özellikler de tişörtlerini. Üzerinde esprili yazılar var. Kıyafetlerinin markası Bellamom'muş. Hamile olsam hepsinden kesin birer tane alırdım.:)

normal markalarda gogusten asagısı bol elbıseler var ozellıkle bı tane spor magazında tıf... Dıyım sız anlayın cok ucuz ve taytın ustune gıycegınız bol tunıkler var keısnlıkle bı gıdın derım

X