Hamıle kalmaya calısıyorum arkadaslar yardım

ayzun

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
420
7
42
merhaba herkese arkadaslar 2 senelık evlıyım korunuyorduk 2 ay once karar verdık bebeısımız olsun ıstegı arttı ve korunmayı bıraktık 2 aydır adet duzwenıme bakıyorum 29 gunde 1 oluyorum bu ay dort gun gecıkmıstı 4 gun adetımı oldum tabıkı sımdı sızlere sorum daha bır ıkı aydır korunmayı bıraktık doktora gıdıyımmı daha erkenmı onerılerınız nedır cogunuz tecrubelısınız :a015:a.s.

aslında hamile kalmadan gitmen daha doğru bazı tahlilere bakılsın rahmine bakılsın tedbir amaçlı

bende 2 sene bıttı evlıyım.bızde 3 aydır bebiş istiyoruz ama olmuyorr.
yıl basına kadar denıycem olmadı doktora gıdıcem.
bende dusunmeye baslayınca doktora gıdılmesınden yanayım fakat
yılbasına kadar ınat ettım gıtmıycem.biras deneyelım bakalım.
2 yıl korunmanın ardından bıranda bebegın olmasını beklememek lazım.
cenaballah ınsallah hayırlı zamanda verecek bızımde kucagımıza bebegımızı

bende ikibucuk yıllık evliyim üç aydır korunmuyoruz ve bebek istiyoruz benimde henüz olmadı doktor kontorllerimi oldum hiç bir problem yok yumrtlaıkalrımda ama tiroid sorunum çıktı onunda tedavisini yeni omaya başladım bence bebek düşünüossanı tiroid testlerinizimutlaka yaptırın

Güzelim bence bebeğe karar verdikten hemen sonra doktora gitmek gerek. Biz neredeyse 9 ay bekledik, meğer eşim varikoselmiş. Boşuna beklemeyin hemen gidin tüm tetkiklerinizi yaptırın ve öyle devam edin denemeye derimkaydirigubbakcemile5

bende hamile kalmaya karar vermeden önce gitmiştim yani beklemedim zamn geçsin diye tedbir amaçlı gittim bence git bir sorun yok derse bekle en azından bazı şeyler içinde geç kalmış olmazsın

haklısın arkadaslar tesekkur ederım en ıyısı bastan gıtmek en mantıklısı tesekkur ederım allahım bızlerede nasıp etsın ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…