Hamile kalmak ve hikayeleriniz

ucanpayanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
1.183
1.457
28
Herkese merhabalar
Sitede bir iki haftadır sürekli başlık okuyorum. Derdini tasasını anlatan derman arayan, yalnız olmadığını görmek isteyen bir sürü insan var burada. Hepinize selam olsun kızlar Allah dermansız dert vermesin kimseye maddi manevi..
Bugun buraya yazmaktaki amacım biraz moral bulmak
Eşimle bu ay korunmayı bıraktık hayırlısıyla ailemizi büyütmek istiyoruz. Sizlerden isteğim hamile kalmak isteyen hanımlara tavsiyeleriniz nelerdir? Siz nasıl hamile kaldınız zorluklardan cok kolaylıklara odaklanan hikayelerinizi paylasabilir misiniz? Ya da mesela eşinize, ailenize hamile olduğunuzu nasıl söylediniz?
Keyifli bir sohbet olsun diliyorum :)
Bebek isteyen hanımlara da hayırlı haberler almalarını diliyorum :)

Bu konu tutar... ne demişler erkeğin askerlik anısı kadının doğum anısı unutulmazmış...
:KK19:
Ahahhaha yaa şaka gibi 😄 dün eşime diyorum ki kolay değil hamile kalacak olan benim 9ay bakalım neler göreceğiz. O da bana diyor ki ben seninle evlenicem diye 6 ay askerlik yaptım bedelimi ödedim simdi sıra sende 😄 aynı seymiş yaptığı askerlik ile benim hamile olmam 🤣

Ahahhaha yaa şaka gibi 😄 dün eşime diyorum ki kolay değil hamile kalacak olan benim 9ay bakalım neler göreceğiz. O da bana diyor ki ben seninle evlenicem diye 6 ay askerlik yaptım bedelimi ödedim simdi sıra sende 😄 aynı seymiş yaptığı askerlik ile benim hamile olmam 🤣
Hamileleigi bilemem 🤷‍♀️ ama doğum kesinlikle ucundan yakınından geçemez....

Hamileleigi bilemem 🤷‍♀️ ama doğum kesinlikle ucundan yakınından geçemez....
Eşim cok rahat askerlik yaptı umarım hamileliğim de doğumum da onun gibi zorluksuz geçer 😄
Her doğum hikayesi de farklı arkadasım ilk doğumunu tabiri caize melekler eşliğinde çok meditatif sekilde yaptığını söylüyordu ikincisinde dedi ki yok ben daha once doğum yapmamısım 🥲

Eşim cok rahat askerlik yaptı umarım hamileliğim de doğumum da onun gibi zorluksuz geçer 😄
Her doğum hikayesi de farklı arkadasım ilk doğumunu tabiri caize melekler eşliğinde çok meditatif sekilde yaptığını söylüyordu ikincisinde dedi ki yok ben daha once doğum yapmamısım 🥲
Ahhaha benim de ilki çok zordu 3 saat ağır sancı çektim ikincisi yarım saat bile sürmedi pit çıktı. :KK70:..
Herkesin kendince oluyor hikayesi tabii

X