Hamile kalmak istiyorum

Zelal09990

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
180
12
20
Merhaba ben bir an önce hamile kalmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun kızlar çok istedik geçen ay 20 günde 14 kere ilişkiye girdik ama olmadı adet oldum çok sarsıldık ayın 7 sinden 7 sine oluyorum ne yapmam lazım bi soğan kürü diyorlar ya da dua diyorlar lütfen gerçekten işe yarayan öneriler verin

Yumurtlama doneminizi takip edin ve oyle deneyin birde belki daha etkili olur.

Eğer ikinizde saglikliysaniz bazı aylar kadinlar yumurtlamiyormus veya yumurta verimsiz olduğunda döllenme olmuyormus

20 gunde 14 kez iliskiye girmenize hic gerek yok, gun asiri degerlendirebilirsiniz. Fiziksel ve mental olarak yipranmamis olursunuz. Ovulasyon testleriyle takip edebilirsiniz onumuzdeki dongunuzu. Her sey ok olsa bile hamile kalma orani %20. O yuzden stres yapmadan zamana birakin

Ne zamandir olmuyor doktora gittiniz mi eşinle birlikte her türlü kontrolü yaptırın herşey normalse olur.Stresten olmaz yada sebebsiz infertilite olabilirsiniz .

Soğan kürü rahmi temizler Folikasit başladın mı soğan kürü yapıyorsan bırak

Merhaba, hamilelik için şuan ben soğan kürünü uyguluyorum. 6. Günümdeyim. Siz hastaneye gidip muayene oldunuz mu?

canım bu konuda yapacağın ilk şey doktora gitmek muayene ol tahlil yaptır aynı sekilde eşinde görünsün ve ona göre ilerleyin. ayrıca hergün birlikte olmak sperm kalitesi acısından iyi değil. doktor 2 ya da 3 günde bir ilişkinin sağlıklı olduğunu söyler. rabbim sağlkla nasip etsin.

Merhaba, hamilelik için şuan ben soğan kürünü uyguluyorum. 6. Günümdeyim. Siz hastaneye gidip muayene oldunuz mu?
Merhaba ben oldum sıkıntı yok eşimde de yok hatta kist vardı kist ameliyatı oldum daha rahat hamile kalabilirim ekim ayında oldum şuan adetim gecikti 2 gün ama adetimden 1 hafta önce ilişkiye girdik ondan dolayı adetten bi hafta önce olmaz diyorlar ama geç döllenme belki olur diye umudum yok değil tuvalete girip de o kanı görmek istemiyorum kafayı yedim artık sende anlarsın

ben adet tarihimden bir hafta önce birliktelik yaşadım korunmasız ve içime,adet tarihimden 2 gün önce de yaşadım yine aynı şekilde şuan adetim gecikti sordugum insanlar adetten bir hafta önce hamile kalınmaz diyorlar ama araştırdım geç döllenme veya başka ihtimaller var sizin böyle bi durumunuz oldu mu hamile olma ihtimalim var mı?
3 gün geciktim suan.
Kasığıma giren anlık sancı gelip gidiyor ,bel ağrısı var. göğüs hassasiyetim yok

evet eğer adete yakın yumurtlarsan gebe kalma ihtimalin var. fakat hamile kalsan bile bu kadar kısa zamanda herhangi belirti görmezsin....ben böylee birşey yaşamadım.

Herşeyden önce stres yapamayacaksiniz bu ay hamile kalmak zorundayim gibi düşünceniz olmasın ben 1 ilk hamilelihim 7 ay innsonunda hamile kaldım 9 yıl sonra tek da 2. Ye hamile.kaldim şimdi 14 aylık kızım oldu herseyden önce Allah'a hayırlı sağlıklı evlat ver deyip zamanı akışına birakman lazim

Canım selam
Öncelikle hormon testlerini vs yaptırman gerekir eşinin de aynı şekilde sperm ve hormon testi eğer bir aksilik varsa ona göre tedavi görmen gerekir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…