Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

Kıslar ben hala adet olmadıııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!! 5gun gectı

ne oldu canım hafta sonu birşeylermi yaptın yoksa bebişmi yoruyor annesini
hiç deme gitsin temizlik yaptım canımbirde çocuk odasındaki halıyı yıkadım benim evi temizlemem ölüm desem yeri inan bazen neden küçük evde oturmuyorum diye söyler oldum valla canım o değil akşamda yürüyüşe çıktım birde onun yorgunluğu bittim anlıyacağın canım
kıslar ne dıgr tarafta ne bu tarafta kımsecıklwer yok nazar degıd bıze
gülüm biz varızya aşk olsun selam verdsim ama çıkmıştın sen canım benim

Kıslar ben hala adet olmadıııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!! 5gun gectı
ayy hadi inşallah hamilesindir canımm

hiç deme gitsin temizlik yaptım canımbirde çocuk odasındaki halıyı yıkadım benim evi temizlemem ölüm desem yeri inan bazen neden küçük evde oturmuyorum diye söyler oldum valla canım o değil akşamda yürüyüşe çıktım birde onun yorgunluğu bittim anlıyacağın canım
canım sen eden halı felan yıkıyorsun yaaa bırak kalsın kuşum sen hamilesin biliyorsun şuan en tehlikeli dönemdesin yapma böyle ama

evet canım nazar değdi bize bu saatlerde burası cıvıl cıvıl olması lazım ama kimse yok bende çıkıcam birazdan işlerim var bari onları yapayımmm
valla hiç deme gitsin canım ya ne oldu anlamadım gitti valla hayır bu şekilde olması çokmu iyi oldu inan varya çok üzülüyorum ben canım ya :çok üzgünüm:

ayy hadi inşallah hamilesindir canımm

canım sen eden halı felan yıkıyorsun yaaa bırak kalsın kuşum sen hamilesin biliyorsun şuan en tehlikeli dönemdesin yapma böyle ama

biliyorumda canım duramadım işte çocuk odasında benim 3 akvaryum var ve ortadaki halı beyaz aylardan beri gözüme batıyordu bir çok yerinde mürekkep vardı aklım sıra yıkamaya gönderecektim gönderemedim daha elimde durmadı işte ama bayağa yordu beni valla bir daha zaten elimi bile sürmem valla

gülüm biz varızya aşk olsun selam verdsim ama çıkmıştın sen canım benim

cnm benım benım geldıgımde kımsecıkler yoktu

X