Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

VALLA BENCEDE UYARSIN EŞıN..VALAL OSMANıYECıM..BENDE EŞıME SONSUZ GÜVENıYORUM BÖYLE BıŞı BAŞIMA GELSE KIZI GıDıP YOLARDIM HEE... :enbuyukkk:

VıLDANCIĞIM HERKESS FARKINDA SEN MERAK ETME...KAPATTIN TOPıĞıMıZı SENı GıDı SENı..:lepi::eek:klava: :eek:klava:

ay ya biz bir birimize alistik yabanci konularda baska insanlar deyisik geldi vala
valla deme gitsin onu bırak arada kimse olmuyor topicde dolaşıyorum yok valla bura gibi tadı yok tuzu yok valla bayağa alışmışım buraya ben kopamıyorum valla anam düşünsenize ben doğuma gidiyorum diye yazarmışım buraya he he süper olur valla heeee
Kızlar ben çıkıyoırum dr gitcem bana dua edin
allah kolaylık versin canım inşallah hayırlı haberlerle gelirsin bacım
rep istiyoruuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmm
anam ben sana veremiyoırum valla yoksa vericektim olmadı bacım bir dahakisine artıkın
bende geldimmmmmmmmmmmmmmmmmm

hoşgeldin anacım nasılsın bakem turkbayragi

yok açıldıda beğendim kopya kısmındayım ama nereye ne yazıcam karışık geldi du bi yapiimm sonra ayar ederim
tickeri oluşturduysan üstüne gel özelliklerden kopyala de sonra yapıştır canım
aşağıdaki adresler kafanı karıştırdı belkideCADIARZU

Kızlar ben çıkıyoırum dr gitcem bana dua edin
tamam canım dr den sonra ara beni çatlarım yoksa tamam mı
bende geldimmmmmmmmmmmmmmmmmm
hoş geldin
yok yok çibanın başı benim benim yüzümden şikayet ettiler ama olsun topik kapattıran olarak namım yürüsün :hooray:

ben biliyom cnm sebebi kesin ben

sırnaşık şey allah iyiliğini versin kıs sebep benim diyosam benimdir alkisalkisalkis

evet cnm çenemden
bülbülün çileside hep çenesi yüzündendir
ne çekiyosam şu kopmayasıca tatlı dilimden çekiyom -tatlicadiarzu-
ayyy keşke birilieride beni çekemesede benim için topik kapatırsaa nekadar önemsendiğimi fark ederim ozaman :roflol::roflol::roflol: imlarda bulunma vildan aaaa kızarlar sonra bakk :roflol::roflol::roflol::roflol:

yok yok çibanın başı benim benim yüzümden şikayet ettiler ama olsun topik kapattıran olarak namım yürüsün :hooray:

ben biliyom cnm sebebi kesin ben

sırnaşık şey allah iyiliğini versin kıs sebep benim diyosam benimdir alkisalkisalkis

evet cnm çenemden
bülbülün çileside hep çenesi yüzündendir
ne çekiyosam şu kopmayasıca tatlı dilimden çekiyom -tatlicadiarzu-

aman boşver bacım çenemiz olmasa artık elimizle konuşurduk biz valla olmuyor anam duramıyoruz yapımız bu şekerim biz kadınların -tatlicadiarzu-

VALLA BENCEDE UYARSIN EŞİN..VALAL OSMANİYECİM..BENDE EŞİME SONSUZ GÜVENİYORUM BÖYLE BİŞİ BAŞIMA GELSE KIZI GİDİP YOLARDIM HEE... :enbuyukkk:

VİLDANCIĞIM HERKESS FARKINDA SEN MERAK ETME...KAPATTIN TOPİĞİMİZİ SENİ GİDİ SENİ..:lepi::eek:klava: :eek:klava:

valla bugün övecektimde eşim dediki dövdüğüne degmez cirkefi dedi eline yapışır caıkarması zor olur dedi neyseeeeeeeeeeee içim sıkıldı ayyyyyy

çok ilgisi var
neyse sadede geliyim
yarın dr gidecektim randevum vardı
diğer günlerde kaynanamlardayım
yoksa her zaman burdayım ve gelecek her belaya hazırlıklıyım

hayırdır anam ne belası dur bizde hemen önüne geçelim belanın kışkış diyelim bacım şakkıdı

çok ilgisi var
neyse sadede geliyim
yarın dr gidecektim randevum vardı
diğer günlerde kaynanamlardayım
yoksa her zaman burdayım ve gelecek her belaya hazırlıklıyım

canım boooooooosver yaaaaaaa keyfine baaaaakkkkk anacım nsenin yüzündenn kapanacak suclama kendini yaaaaaa hepimizin sucu bu biz kimseye imalı konusmadık

kıslarrrrrrrr dr um aradı yarın gel diye kalbim pır pır oldu valla ne diycek acep hormonların taban yaptı dicek kesin

X