Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

İşte budur beeeeeeeeeeeeealkisalkisalkis
Kırın sohbetin belini artık alkisalkisalkis
Bol sohbetler zemuszemus

çok sağolun sizide yorduk bide şu balık smileyi yapsanız varya 4 köşe olucam :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

Ya bence eŞİne sÖyle .kızla gİdİn İkİnİz uyarın... Hatta İkaz edİn...korkutun gÖzÜnÜ...
kızzz utanmasan dövün diceksin olmaz öle şey ya konuşsunlar ailesiyle

kızlar topik benim yüzümden kapatıldı %99 ihtimalle
bencede bacım ama % 30 ihtimallede ben varım gururla sunarım :hooray: :hooray: :hooray:

bi temiz dayak atın hatta:) bidaha başkalarınada musallat olmasın baya bi korkutun bencede en iyi çözüm babasına söylemek babası yapar yapacağını :) yada biz tolanıp gelelim neslihanla yolalım kızın saçını başını zaten sinirliyim onu parçalayayım kendim yerine
git kız belki rahatlarsın azıcık git sen bir döv gel o kızzzı

çenenden mi anacım valla anam benim buraya geldim geleli hem elim çalışıyor hem dilim valla durdurak bilmez oldum
dogru canım bide küçük yer ititbar bi kaybedilirse biz yıpranırız bugün canı cok sıkkındı canım benim

sıkma canını ama kızı bulun arkadaşların dediği ama eşinle birlikte ikiniz gidin çekin köşeye konuşun ikaz edin o kızda anlasın hangi taşa kafasını vurduğunu ya ne biçim insanlar var valla yaaa hayret bir şey sanki hiç bekar erkek kalmadıda dünyada densizler valla kızdım kötükedihüsokötükedihüso:eek:klava:

canım eşim astsubay daha öncede demiştim bu kız cok gezen bi kızmış eşim babasına bi dersem hayatı kararır diyo ilk önce kızı uyaracaklar saglıkcı arkadaslar eger yine devam ederse dogru babasına hiç affetmem diyo eşim sonucta bu benim şerefimle oynuyo diyo haklıda yarın benim önüme pişirip pişirip sunacakalar cekemyenler

yok canım..hepimizin payı var bunda..:)zemuszemus zemuszemus
hadi ordan nedne senin yüzünden kapatılsın ki canım ya boş versene sen hem senin yüzünden kapatıldıysa helal olsun nekadar önemlisin gör koskoca topik kapandı :roflol::roflol::roflol:
zemuszemus zemuszemus geğige devam..açarlar elbet..takmayın kafanıza..

ay ya biz bir birimize alistik yabanci konularda baska insanlar deyisik geldi vala

vildoşum boşver ya sen veya başka bir neden ne farkederki ana neden bizde çene bol ondan geldi ne geldiysesırnaşık şey

canım eşim astsubay daha öncede demiştim bu kız cok gezen bi kızmış eşim babasına bi dersem hayatı kararır diyo ilk önce kızı uyaracaklar saglıkcı arkadaslar eger yine devam ederse dogru babasına hiç affetmem diyo eşim sonucta bu benim şerefimle oynuyo diyo haklıda yarın benim önüme pişirip pişirip sunacakalar cekemyenler
helal olsun ozaman eşine anacım en mantıklısını düşünmüş eşin dur kız bir alkışta çalıvereyim ben eşine alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

hadi ordan nedne senin yüzünden kapatılsın ki canım ya boş versene sen hem senin yüzünden kapatıldıysa helal olsun nekadar önemlisin gör koskoca topik kapandı :roflol::roflol::roflol:
yok yok çibanın başı benim benim yüzümden şikayet ettiler ama olsun topik kapattıran olarak namım yürüsün :hooray:
senin yüzünden diill aslında burdaki herkez herşeyin farkında ama ehhhh işte ben tüm herşeyi okudum farkındayım sen hatalı dilsin bana göre
ben biliyom cnm sebebi kesin ben
[bencede bacım ama % 30 ihtimallede ben varım gururla sunarım :hooray: :hooray: :hooray:
sırnaşık şey allah iyiliğini versin kıs sebep benim diyosam benimdir alkisalkisalkis
çenenden mi anacım valla anam benim buraya geldim geleli hem elim çalışıyor hem dilim valla durdurak bilmez oldum

evet cnm çenemden
bülbülün çileside hep çenesi yüzündendir
ne çekiyosam şu kopmayasıca tatlı dilimden çekiyom -tatlicadiarzu-

X