Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

ya kızlar size bişe sorucam benim eşime liseli bi kız basına bele oldu sagda solda laf ediyomus teklif ettide kabul etmedim diye ben eşime cok güveniyom cünkü mesai biter bitmez eve gelir dısarı cıkarken beimle birlikte cıkar dısarıdada cok samimidir bana ye elimden tutar ya belime sarılır ama yinede aklımda bi soru işareti var sizce eşimde suc varmıdır ??????

adı üstünde liseli bi kız daha çocuk aklı bi karış havada ve evli erkeklerle çıkmak moda eşine güven canım kızın uydurmasıdır fitnelik sokarak sizin aranızı bozmak isteye bilir sakın kocanla tartışma bu yüzden hatta gülerek alat böle böle diyormuş kız gel bi çekelim amacın ne diyelim kıza de bakalım tepkisi nasıl olacak

ya kızlar size bişe sorucam benim eşime liseli bi kız basına bele oldu sagda solda laf ediyomus teklif ettide kabul etmedim diye ben eşime cok güveniyom cünkü mesai biter bitmez eve gelir dısarı cıkarken beimle birlikte cıkar dısarıdada cok samimidir bana ye elimden tutar ya belime sarılır ama yinede aklımda bi soru işareti var sizce eşimde suc varmıdır ??????
yaaaa canım eşine güveniyosan sorun yok ama o kızı bi yolunu bulupta susturun bence
canım ben okudum yazılanları...anlaşılan bundan sonra daha çok izlerler bizi..çok sinirlenmişler galiba..

enerjimizi burada atalım bari..:)zemuszemus zemuszemus

evt bencede ama biz terbiyeyi aşmazsak bişi olmaz orda biraz amacımızın dışına çıkıyoduk burda daha iyi rahat oluruz

heuheu hihoyyyt
geldiim bendee zemuszemus
hoşgeldin güzelim..kaydirigubbakcemile5
canım erkelere her zaman dikkat etmek lazım ama şimdi liseli kızlar pek tekin değil valla..hani adamın gönlü olmasa bile baştan çıkarmaya çalışan cinsten..evlilikte önemli olan güvendir her zaman..bence kız kendi kendine gelin güvey oluyor gibi ama sen yinede eşini eş gibi değil dışarıdan bir insan gibi gözlemle hareketlerini davranışlarını..

kızlarr yeni topiğimiz hay. olsun.

yewni topik

yeni bebiş haberleri
yeni mutluluklar herşey bizimle olsun..

osmaniyeciğimm kızı bulup susturun eşinede güvenin gitmesin..gözünle görmediğine inanma...

tanıdık birimi kız?

adı üstünde liseli bi kız daha çocuk aklı bi karış havada ve evli erkeklerle çıkmak moda eşine güven canım kızın uydurmasıdır fitnelik sokarak sizin aranızı bozmak isteye bilir sakın kocanla tartışma bu yüzden hatta gülerek alat böle böle diyormuş kız gel bi çekelim amacın ne diyelim kıza de bakalım tepkisi nasıl olacak

yaaaa canım eşine güveniyosan sorun yok ama o kızı bi yolunu bulupta susturun bence

evt bencede ama biz terbiyeyi aşmazsak bişi olmaz orda biraz amacımızın dışına çıkıyoduk burda daha iyi rahat oluruz

hoşgeldin güzelim..kaydirigubbakcemile5

canım erkelere her zaman dikkat etmek lazım ama şimdi liseli kızlar pek tekin değil valla..hani adamın gönlü olmasa bile baştan çıkarmaya çalışan cinsten..evlilikte önemli olan güvendir her zaman..bence kız kendi kendine gelin güvey oluyor gibi ama sen yinede eşini eş gibi değil dışarıdan bir insan gibi gözlemle hareketlerini davranışlarını..

bugün konustuk ben san cok güveniyorum hiç canını sıkma dedim eşimde yeminler ediyo valla bişe yapmadım diye eşime güveniyorum içim içimi yiyo eşim diyo ama böle devam ederse burası küçük bi yer annesini babasını bulur konusuruz diyo amaaaaaaaaaaaa

fazla başı boş bırakma cnm
kimseye güven olmaz
çamur at izi kalsın hesabı bi laf çıkarır kız sonra işin içinden çıkılmaz dikkat edin

hepiniz hoşgeldiniz canlarım duyanlar duymayanlara haber uçursun teşkilat tamamlansın :teytey::teytey:

Kızlar herkes lıstesındekılerı mesaj atsın bu sayfayı....kopmayalım...

tanıdık birimi kız?

kız tanıdık deil eşim bi keresin dehastaneye gitmişti kızda orada saglık meslek lisesindeymiş staja gelmiş benim eşimin saglık karnesinde ne varsa ögrenmiş eşimide bir saglıkcı arkadasımız uyardı böle kızlar tekin deil haberin olsun dedi benim yanımda eşimde amaaaaaaan salla gitsin dedi gecti ondan sonrada bu olayı duyduk sabahtan beri içim içimi yiyo anlatayım belki rahatlarım dedim

Neyse kızlar buranında başını yemeyiz inşallah hepimize hayırlı uğurlu olsun hoşgeldiniz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

anam kız yedik sonunda güzelim topiğin başını burdanda sürülürsek kapsama alanı dışına alırlar bizi :roflol: :roflol: :roflol:
canım valla ne denir bilmiyorum ki sen eşini daha iyi tanırsın

hoşgeldinnn

bugün konustuk ben san cok güveniyorum hiç canını sıkma dedim eşimde yeminler ediyo valla bişe yapmadım diye eşime güveniyorum içim içimi yiyo eşim diyo ama böle devam ederse burası küçük bi yer annesini babasını bulur konusuruz diyo amaaaaaaaaaaaa

öncelikle sakin ol tamammı kuzum o senin eşin hiç bişey olmaz eğer güveniyosan sonuna kadar dur arkasında ama güveniyosan tabi vereliniortak

insanlık ne kadar kirlendi ya artık evli erkeklerle ilişki yaşamak moda oldu bence bu şerefsizlik

osmaniyecim çamur at izi kalsın derler o kız bence eşine çamur atıyor senin içine kuşku sokuyor kuşkuda çok kötü bir şeydir bulun ailesini gidin konuşun madem eşin buluruz diyor ozamanbulun konuşun cnım olmaz böyle terbiyesizlik demi ama

X